return to list

🤓 Grafik

Undisclosed salary

🌍 WHITE SOLUTION | Centrum, Łódź

🖥 https://whitesolution.pl/home

#Design, #GraphicTworzymy i rozwijamy efektywny biznes oparty na harmonii, partnerstwie, zaufaniu i pozytywnych relacjach. W WHITE SOLUTION wyznajemy te wartości w działalności firmy, a także przenosimy je w sferę realizowanych projektów. W związku z dynamicznym  rozwojem  WHITE  SOLUTION, poszukujemy kolejnych kandydatów do pracy w naszych zespołach. Wszystkie osoby, które wraz z nami chcą tworzyć unikatowe na rynku farmaceutycznym projekty, spójne z wartościami naszych. Klientów oraz wyprzedzające oczekiwania ich odbiorców, prosimy o wysłanie aplikacji na stanowisko:

GRAFIK
(praca w Łodzi w biurze bądź zdalnie)

Poszukujemy osoby nastawionej na rozwój, doskonale organizującej pracę własną, ale też odnajdującej się w zadaniach zespołowych. Osoby, która będzie czerpać satysfakcję ze współtworzenia rozwiązań dla Klientów farmaceutycznych. Koniecznie wyślij swoją aplikację jeśli masz doświadczenie w realizacji projektów graficznych na potrzeb Internetu i druku - poparte portfolio, posiadasz bardzo dobrą znajomość pakietu Adobe, znasz HTML przynajmniej na poziomie podstawowym, masz poczucie estetyki i dbałość o wysoką jakość wykonanej pracy. Wyślij aplikację, jeśli nie przeraża Cię praca nad wieloma projektami jednocześnie, jesteś spostrzegawcza/y, dokładna/y, zorganizowana/y,   komunikatywna/y, otwarta/y, potrafisz myśleć  twórczo i analitycznie,  orientujesz się w różnych dziedzinach twórczości wizualnej, a Twoim asem w rękawie są umiejętności z zakresu motion design, modelowania 3D lub ilustracji. Wyślij aplikację, jeśli wykazujesz inicjatywę w działaniu, masz głowę pełną pomysłów, jesteś sympatyczna/y i pozytywna/y co najmniej tak, jak my.

Zadania osoby na stanowisku Grafika:


Dodatkowe umiejętności i chęć rozwoju w wybranym kierunku:


Dołączając do nas udoskonalisz swoje umiejętności, a także masz szansę rozwinąć się w wielu nowych kierunkach. Będziesz miał/a szansę wskoczyć na właściwy tor zawodowy, zyskasz stabilność zatrudnienia i będziesz współpracować z pozytywnymi ludźmi z dobrą energią. Będziesz poznawać nowoczesne rozwiązania oraz współtworzyć sukces. Klientów WHITE SOLUTION.  

CV wraz z portfolio prosimy nadsyłać za pomocą Aplikuj. 
Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje i informujemy,  że skontaktujemy się z wybranymi osobami.