• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSpecjalista ds. Turystyki
    Specjalista ds. Turystyki
    new
    Sprzedaż
    360° sp. z o.o.

    Warszawa
    1 167 - 1 556 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 167 - 1 556 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    lubisz rozmawiać pomagać

    grasz zespołowo

    dobra organizacja pracy

    sprzedaż doradcza

    komunikacja ustna pisemna

    dasz się lubić

    obsługa klienta

    małe automatyzacje

    Mile widziane

    język angielski

    social media

    HubSpot

    Click-up

    Narty/Snowboard/Surf

    Znajomość Alp

    turystyka

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    (Młodszy) Specjalista ds. Turystyki w SnowShow

    SnowShow to polski lider turystyki narciarsko-snowboardowej, obecny na rynku od 17 lat. Nasze marki budzą emocje, opowiadają historie. W portfolio naszych wyjazdów mamy m.in. ZIMNO Helicamp, ZIMNO Freestyle Week, czy SnowShow Music Fest. Na naszych wyjazdach zagrali m.in. Dawid Podsiadło, Pro8l3m, Modestep, Mrozu, Brodka, Nosowska. Nasze motto to: Alpy, ludzie, muzyka. Szukamy kilku nowych pasjonatów sportów zimowych do naszego zespołu!

    Twoje kluczowe zadania to:

    • Kompleksowa obsługa uczestników wyjazdów: mailowo i telefonicznie, w zintegrowanych kanałach cyfrowych (np. reagowanie na wpisy w mediach społecznościowych)
    • Przygotowywanie ofert wyjazdów, usług dodatkowych i atrakcji dla klientów indywidulanych oraz grup
    • Obsługa systemu rezerwacyjnego oraz platform HubSpot i Click-Up (jeśli je znasz, to masz silny atut w ręku!)
    • Obsługa reklamacji zgodnie z wytycznymi
    • Wsparcie w przygotowaniu wyjazdów w zakresie m.in.: wprowadzania danych do aplikacji dla uczestników i kadry, przygotowywanie i pakowanie materiałów i sprzętu dla kadry
    • Współpraca z działami turystyki, eventów, administracji i marketingu w planowaniu i przygotowaniu do wyjazdów oraz promowaniu produktów i realizacji eventów
    • Wprowadzanie usprawnień i małych automatyzacji w pracy
    • Stałe podnoszenie kompetencji: umiejętności poznania potrzeb klienta, znajomości oferty, prowadzenia rozmowy, scenariuszy postępowania, systemów informatycznych

    Kogo szukamy? Co jest dla nas ważne?

    • Masz za sobą pierwsze pozytywne doświadczenia w pracy w obsłudze klientów
    • Lubisz rozmawiać i pomagać ludziom w dokonywaniu najlepszych wyborów
    • Pasjonujesz się sportami zimowymi (snowboard/narty) lub letnimi (kite/wind/surf)
    • Masz konstruktywne i kreatywne nastawienie do zadań, szukasz informacji i rozwiązań
    • Grasz zespołowo
    • Pracujesz ze słuchawkami (do 50%) a wieczorne lub sobotnie dyżury (w wymiarze do pogodzenia z Twoimi preferencjami) nie są Ci straszne
    • Analizujesz problemy i dane, rozumiesz działanie wskaźników, chętnie wykorzystujesz narzędzia zwiększające produktywność
    • Umiesz przyjmować feedback, zarówno pozytywny jak i krytyczny, szybko się uczysz

    Nasza oferta:

    • Wynagrodzenie 4,5 - 6 tys. (umowa B2B lub zlecenie)
    • Praca w zespole pasjonatów sportów zimowych, Alp i dobrej muzyki
    • Intensywne szkolenie pod okiem doświadczonych specjalistów
    • Po okresie wdrożenia – elastyczny grafik i możliwość pracy hybrydowej
    • Dyspozycyjność do połowy kwietnia 2025
    • Praca w niepełnym wymiarze jest możliwa dla osób z doświadczeniem
    • Biuro w domu z ogrodem w Warszawie niedaleko stacji metro Służew
    • Dofinansowanie opieki medycznej w Enelmed i karty Multisport
    • Rabaty na zakupy w sklepie lifestylowej marki ZIMNO
    • Możliwość łączenia pracy biurowej z pracą pilota lub instruktora SnowShow
    • Udział w jednej z naszych firmowych imprez w Alpach

    Czujesz nasze marki, klimat Alp, ludzi, muzyki i aktywności na świeżym powietrzu? Jesteś osobą pełną energii do działania, kreatywną i skuteczną? Jeśli tak, to szukasz właśnie nas, a my właśnie znaleźliśmy Ciebie!

    1 167 - 1 556 USD

    B2B