• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażPraca w sklepieDoradca Klienta
    Doradca Klienta
    Sprzedaż
    4MOSA

    4MOSA

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność
    sprzedaż
    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    MUSCAT to polska marka okularów, startup podbijający rynek optyczny i prawdziwy omnichannel. Gdy otwieraliśmy pierwszy showroom, pragnęliśmy wyróżnić się indywidualnym podejściem do klienta i pasją do okularów. Dziś MUSCATY można kupić w 12 salonach optycznych w Polsce i jednym w czeskiej Pradze, a w planach mamy kolejne otwarcia. Tworzymy okulary inaczej, by każdy czuł się w nich wyjątkowo. To co nas wyróżnia to fakt, że MUSCATY, można kupić tylko i wyłącznie na stronie i w autoryzowanych salonach pod naszą marką - MUSCAT. Dołączając do nas będziesz mieć realny wpływ na budowanie najbardziej kochanej marki modowej okularów w środkowo-wschodniej Europie.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Klienta, która dołączy do naszego salonu w Warszawie przy ulicy w wymiarze około 120h miesięcznie.

    Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

    • profesjonalne i kreatywne doradzanie klientom w zakresie produktów oferowanych przez firmę
    • wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów
    • dbanie o wizerunek showroomu i ekspozycję
    • realizacja celów sprzedażowych
    • zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klientów zgodnie z przyjętymi standardami
    • współpraca z innymi działami firmy.

    Co oferujemy?

    • stałe wynagrodzenie + premie uzależnione od osiągnięcia planów sprzedażowych
    • okulary pracownicze i atrakcyjne zniżki na asortyment
    • praca w dynamicznym środowisku i rodzinnej atmosferze
    • pełne szkolenie, możliwość doskonalenia w dziedzinie mody i optyki
    • możliwość wpływania na rozwój firmy i dzielenia się pomysłami.

    Jakiej osoby szukamy?

    • dyspozycyjnej do pracy w około 3 weekendy w miesiącu
    • poszukującej pracy w wymiarze około 120h miesięcznie
    • posiadającej doświadczenie w zakresie pracy z klientem
    • komunikatywnej
    • która wychodzi z inicjatywą i z zaangażowaniem rozwiązuje problemy
    • lubiącej słuchać ludzi
    • o wysokiej kulturze osobistej
    • zainteresowanej modą
    • która wie, dlaczego znalezienie idealnej pary okularów jest tak ważne :)