• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieInneOptometrysta | Optometrystka - Warszawa
    Optometrysta | Optometrystka - Warszawa
    new
    Zdrowie
    4MOSA

    4MOSA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobór korekcji okularowej

    Wykształcenie kierunkowe

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    MUSCAT to młoda marka, która zawdzięcza swój rozwój wyjątkowym podejściem do klienta. Serca okularników podbiliśmy usługą Domowej Przymierzalni, która umożliwiła przymierzanie wybranych 4 par okularów w domowym zaciszu przez 4 dni, za darmo. Dziś MUSCATY można kupić w 12 salonach w całej Polsce i jednym w czeskiej Pradze, a w planach mamy kolejne otwarcia. Każdy z naszych salonów posiada gabinet badań wyposażony w najwyższej jakości sprzęt. Dołączając do zespołu otrzymujesz gwarancję pracy w inspirującym środowisku, w firmie, której daleko do korporacyjnych ram. Nasza rodzina stale się powiększa, a dziś to Ty masz okazję dołączyć do naszego zespołu :)

    Oferujemy:

    • pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy uzależniony od poziomu realizacji rekomendacji
    • pracę na wysokiej jakości sprzęcie optometrycznym
    • udział w profesjonalnych szkoleniach proceduralnych i produktowych
    • możliwość indywidualnego rozwoju poprzez dedykowane szkolenia/kursy
    • pracę w kreatywnym i młodym zespole

    Do Twoich zadań będzie należeć:

    • przeprowadzanie profesjonalnych badań wzroku
    • dobór korekcji okularowej zgodnie z potrzebami Klienta
    • wsparcie merytoryczne Doradców Klienta oraz bezpośrednia pomoc techniczna z zakresu optyki

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie kierunkowe
    • doświadczenie zawodowe w obszarze przeprowadzania badań wzroku
    • umiejętność budowania oraz utrzymywania relacji z Klientami
    • zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • komunikatywność oraz pozytywne nastawienie
    • postawa zorientowana na Klienta