• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówSEOSEO Specialist
    SEO Specialist
    new
    SEO
    4Workers Sp. z o.o.

    Kraków
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    SEO

    Wordpress

    Google Analytics

    Opis stanowiska

    4Workers to nowoczesna spółka w obszarze dystrybucji i usług dla przemysłu działająca w strukturze jednej z największych polskich grup kapitałowych. Specjalizujemy się w utrzymaniu czystości w obiektach dla przemysłu lekkiego, ciężkiego oraz spożywczego. Sprzątamy biura i biurowce, a także świadczymy usługi specjalistyczne. Jesteśmy firmą sprzątającą, dla której ważne jest środowisko i jego ochrona.

    To niezwykle ekscytujący moment, aby stać się częścią naszego zespołu, ponieważ mamy ambitne plany rozwojowe na najbliższe lata.

    Zapraszamy Cię do naszego zespołu, jeśli lubisz uczestniczyć w ambitnych przedsięwzięciach i jesteś gotowa/y na szybki rozwój.

    Wyróżniają nas nowoczesne podejście do biznesu, wysoka kultura pracy i zaangażowany zespół – dlatego warto do nas dołączyć!

    Ze względu na nasz intensywny rozwój oraz związane z tym działania na nowych lokalizacjach poszukujemy osoby, która pomoże nam tworzyć treści SEO.

    Do Twoich głównych zadań należeć będzie:

    • Tworzenie treści pod kątem SEO na strony internetowe do naszych dwóch marek,
    • Realizacja założeń i tworzenie strategii SEO,
    • Tworzenie artykułów i treści do podstron pod SEO,
    • Linkowanie zewnętrzne przez platformę WhitePress,
    • Rozbudowa struktury stron www z linkowaniem wewnętrznym

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Znajomość narzędzi: WhitePress, WordPress, Google Analytics, Google Search Console, Senuto, Semrush lub podobne,
    • Samodzielność i kreatywność – Twoje zdanie będzie miało realny wpływ na tworzone treści,
    • Znajomość stron od warstwy technicznej oraz technicznego zakresu pozycjonowania stron (Rich snippets)

    Takie dajemy możliwości:

    • Pracę w małym, zgranym zespole wewnątrz dużej organizacji,
    • Możliwość współpracy z najlepszymi zewnętrznymi specjalistami od sprzedaży i marketingu,
    • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop,
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
    • Dofinansowanie do karty sportowej,
    • Szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb oraz obszarów w których chcesz się rozwijać,
    • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji w ramach jednej z największych polskich grup kapitałowych.