• Wszystkie ofertyPłockInżynieriaProjektowanieInżynier ds. Elektrycznych - Projekt Budowlany
    Inżynier ds. Elektrycznych - Projekt Budowlany
    Inżynieria
    Aldesa Polska

    Płock
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    inżynieria elektryczna
    SYSTEMY ELEKTRYCZNE
    projektowanie obwodów
    komunikatywność
    praca zespołowa
    zarządzanie projektami

    Opis stanowiska

    Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

    Twój zakres obowiązków:

    • Analiza wymagań projektowych i przeprowadzanie obliczeń systemów elektrycznych
    • Zapewnienie, że wszystkie projekty i instalacje elektryczne są zgodne z normami branżowymi i przepisami bezpieczeństwa
    • Współpraca z innymi zespołami inżynieryjnymi w celu integracji systemów elektrycznych z innymi operacjami obiektu
    • Nadzór nad pracami montażowymi
    • Koordynacja prac montażowych
    • Uruchamianie instalacji
    • Przeprowadzanie testów systemów w celu zapewnienia ich funkcjonalności, bezpieczeństwa i efektywności
    • Diagnozowanie problemów elektrycznych i dostarczanie rozwiązań w celu utrzymania ciągłej operacji
    • Zarządzanie i nadzór nad instalacją systemów i urządzeń elektrycznych
    • Zapewnienie wsparcia technicznego i doradztwa w zakresie projektowania i wdrażania elektryczności
    • Przygotowywanie i utrzymywanie niezbędnej dokumentacji, w tym schematów połączeń i instrukcji obsługi
    • Utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat najnowszych technologii i najlepszych praktyk w inżynierii elektrycznej

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie w dziedzinie Inżynierii Elektrycznej lub pokrewnej
    • Co najmniej 3-5 lat doświadczenia w inżynierii elektrycznej, preferowane doświadczenie w przemyśle/budownictwie
    • Silna wiedza na temat systemów elektrycznych, projektowania obwodów i różnych komponentów elektrycznych
    • Biegłość w korzystaniu z oprogramowania do projektowania i analizy elektrycznej
    • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły
    • Silne umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej, z zdolnością do efektywnej współpracy
    • Umiejętności zarządzania projektami, w tym planowania, harmonogramowania i budżetowania
    • Znajomość norm i przepisów bezpieczeństwa branżowego związanych z inżynierią elektryczną
    • Zdolność do adaptacji do nowych technologii i wymagań projektowych

    To oferujemy:

    • Stabilną pracę na prestiżowym projekcie budowalnym;
    • Możliwość rozwoju zawodowego u boku doświadczonych specjalistów;
    • Przyjazną atmosferę pracy;
    • Pakiet świadczeń dodatkowych.