• Wszystkie ofertyPłockInżynieriaInneInżynier / Inspektor Mechanik ds. Urządzeń Obrotowych, wymienników ciepła
    Inżynier / Inspektor Mechanik ds. Urządzeń Obrotowych, wymienników ciepła
    new
    Inżynieria
    Aldesa Polska

    Płock
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    urządzenia obrotowe

    akustyka i wibracje

    dobra organizacja pracy

    skuteczna komunikacja

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

    Twój zakres obowiązków:

    • Koordynacja, nadzór, weryfikacja we współpracy z firmą projektową, parametrów technicznych urządzeń obrotowych,
    • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji projektowej, wykonawczej i powykonawczej,
    • Przygotowywanie danych do zapytań ofertowych przy uwzględnieniu ustalonych parametrów we współpracy z Biurem Projektowym, Zakupów, Działem Planowania,
    • Nadzór nad odbiorem technicznym zakupionych urządzeń z ramienia Aldesa od podwykonawców, udział w testach odbiorowych FAT i SAT,
    • Znajomość norm urządzeń obrotowych, norm jakościowych.

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w projektowaniu urządzeń obrotowych,
    • Znajomość norm i wymogów w zakresie akustyki i wibracji,
    • Uprawnienia: Inspektor w zakresie urządzeń mechanicznych i obrotowych,
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
    • Zdolność do pracy pod presją i elastyczność w działaniu,
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    To oferujemy:

    • Stabilną pracę na prestiżowym projekcie budowalnym;
    • Możliwość rozwoju zawodowego u boku doświadczonych specjalistów;
    • Przyjazną atmosferę pracy;
    • Pakiet świadczeń dodatkowych.