• Oferty
  • Wszystkie ofertyPłockInżynieriaInneSpecjalista ds. BHP
    Specjalista ds. BHP
    Inżynieria
    Aldesa Polska

    Płock
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    BHP
    branża gazowa
    branża paliwowa
    Angielski
    samodzielność
    dobra organizacja pracy
    komunikatywność
    Praca pod presją

    Opis stanowiska

    Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

    Twój zakres obowiązków:

    • Organizowanie i przeprowadzanie kontroli w zakresie BHP
    • Przeprowadzanie szkoleń BHP
    • Udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego
    • Aktualizacja procedur, instrukcji BHP i PPOŻ, sporządzanie raportów, analiz
    • Prowadzenie postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji
    • powypadkowej
    • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w zakresie badania środowiska
    • pracy

    Nasze wymagania:

    • Wyższe wykształcenie kierunkowe BHP lub podyplomowe
    • Dobra znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy
    • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty ds. BHP w branży gazowej / paliwowej
    • Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Dobra organizacja pracy, komunikatywność,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    To oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz grupowe ubezpieczenie na życie.