• Wszystkie ofertyPłockInżynieriaInneSpecjalista ds. Ochrony Środowiska
    Specjalista ds. Ochrony Środowiska
    Inżynieria
    Aldesa Polska

    Płock
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B
    audytowanie
    szkolenia
    Angielski
    ISO 14001
    prawo ochrony środowiska
    prawo ochrony przyrody
    branża paliwowa

    Opis stanowiska

    Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

    W związku z realizacją prestiżowego projektu z branży oil&gas - OSBL w Płocku, poszukuję Specjalisty ds. Ochrony Środowiska. Zależy nam na doświadczeniu w branży paliwowej na relatywnym stanowisku.

    Twój zakres obowiązków:

    • Opracowanie, weryfikacja, aktualizacja, wdrażanie i nadzór nad dokumentacją systemową,
    • Realizacja polityki z obszaru ochrony środowiska zgodnie z wymaganiami prawnymi (branża paliwowa),
    • Prowadzenie analiz, raportów i sprawozdawczości,
    • Współpraca z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym w obszarach ochrony środowiska,
    • Współpraca z organami administracji publicznej oraz kontrolnymi,
    • Nadzór nad pozwoleniami i decyzjami środowiskowymi,
    • Wdrażanie i nadzorowanie działań zapobiegawczych i korygujących,
    • Nadzorowanie i monitorowanie prac zespołu oraz firm podwykonawczych podczas prac pod kątem spełnienia wymagań ochrony środowiska,
    • Organizacja i prowadzenie szkoleń oraz aktywności promujących ochronę środowiska,
    • Udział w audytach wewnętrznych,
    • Nadzór nad gospodarką odpadami, gospodarką wodno- ściekową oraz emisją do powietrza oraz bieżąca kontrola warunków środowiskowych,
    • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wymiany informacji niezbędnych do prawidłowej realizacji usług dla Klienta.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria lub ochrona środowiska),
    • Co najmniej 2 lata doświadczenia w obszarze ochrony środowiska (branża paliwowa),
    • Znajomość aktów wspólnotowego i krajowego prawa ochrony środowiska i ochrony przyrody, norm ISO 14001, procedur pozyskiwania pozwoleń i zgłoszeń środowiskowych na czynnych zamkniętych obiektach paliwowych,
    • Umiejętność przeprowadzania audytów, szkoleń,
    • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację,
    • Prawo jazdy kategorii B.

    To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie i dużą samodzielność w realizacji zadań,
    • Pracę w zespole specjalistów,
    • Możliwość udziału w unikatowym projekcie.