• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaProjektowanieSpecjalista ds. Ofertowania (obszar drogowy)
    Specjalista ds. Ofertowania (obszar drogowy)
    Inżynieria
    Aldesa Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office
    Angielski

    Opis stanowiska

    Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

    Twój zakres obowiązków:

    • Analiza i przegląd dokumentacji technicznej projektów drogowych
    • Poszukiwanie podwykonawców i dostawców materiałów oraz wysyłanie zapytań ofertowych wycenę
    • Opracowanie kalkulacji kosztów projektu: przedmiar robót, ceny jednostkowe i wartość końcowa
    • Analiza ryzyka związanego z inwestycją, warunki umowy
    • Koordynacja z działami produkcji i zakupów

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie w kierunku prawa lub administracji
    • Znajomość prawa zamówień publicznych i prawa budowlanego
    • Doświadczenie w branży budowlanej mile widziane
    • Uważność i zorientowanie na szczegóły
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i zgodnie z harmonogramem
    • Dobra znajomość obsługi komputera: MS Office (Excel, Power Point, Outlook)
    • Dobra znajomość języka angielskiego, B2

    To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet benefitów - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i kartę MultiSport Plus
    • Pracę hybrydową – jeden dzień home office w tygodniu
    • Dostęp do platformy szkoleniowej Seduo
    • Dofinansowanie do kursów językowych
    • Przyjazną atmosferę, owocowe poniedziałki i nowe biuro
    • Jeden krótszy dzień pracy, w piątki pracujemy do 15:00!