• Wszystkie ofertyPłockFinanseKontrolingStarszy Kontroler Kosztów ProjektuProdukcji
    Starszy Kontroler Kosztów ProjektuProdukcji
    new
    Finanse
    Aldesa Polska

    Płock
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    kontrola finansowa

    analiza budżetów

    Mile widziane

    ERP

    Opis stanowiska

    Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

    Twój zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za wszystkie kwestie finansowe związane z projektem.
    • Udział w naradach z klientem na temat wszystkich zagadnień związanych z finansami projektu.
    • Organizacja pracy i wsparcie zespołu w sprawach finansowych, kontrolnych i administracyjnych.
    • Nadzór i przygotowanie cotygodniowych, miesięcznych i kwartalnych raportów dla zarządu dotyczących kwestii finansowych takich jak budżety, prognozy, planowanie i analizy odchyleń.
    • Raportowanie i ścisła współpraca z zarządem projektu i CFO Aldesa Polska.
    • Wsparcie Kierownika Projektu oraz Dyrektora Projektu we wszystkich kwestiach finansowych.
    • Nadzór i kontrola wewnętrznych i zewnętrznych dokumentów finansowych, tj. raportów postępu, zestawień ofertowych dla podwykonawców i kontraktów dostaw, rozliczeń sprzedaży z klientem.
    • Prowadzenie i organizacja niezbędnych spotkań prognozowych z zespołem i zarządem projektu.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, rachunkowości lub pokrewnych.
    • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Znajomość zasad zarządzania finansami w projektach budowlanych.
    • Doświadczenie w przygotowywaniu i analizie budżetów oraz prognoz finansowych.
    • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania zespołem.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
    • Znajomość programów finansowo-księgowych i systemów ERP będzie dodatkowym atutem.

    To oferujemy:

    • Praca na prestiżowym projekcie w międzynarodowym środowisku,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji,
    • Prywatną opiekę medyczną LuxMed,
    • Ubezpieczanie na życie,
    • Kartę MultiSport Plus,
    • Możliwość rozwoju zawodowego u boku doświadczonych specjalistów.