• Wszystkie ofertyIskrzyniaInżynieriaInneStaż w Dziale Konstrukcyjno-Budowlanym
    Staż w Dziale Konstrukcyjno-Budowlanym
    new
    Inżynieria
    Aldesa Polska

    Iskrzynia
    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD

    prawo jazdy kat. B

    praca w grupie

    dobra organizacja pracy

    priorytetyzacja

    Opis stanowiska

    Aldesa Construcciones Polska Sp. z o.o. – Generalny Wykonawca drogi ekspresowej S19 odc. Iskrzynia-Miejsce Piastowe - poszukuje Kandydata do odbycia płatnego stażu w Dziale konstrukcyjno-budowlanym - 40h tygodniowo.

    Czas trwania stażu: 1 rok z możliwością dalszego zatrudnienia.

    Twój zakres obowiązków:

    • Bliska współpraca z kierownictwem budowy – poznasz codzienne wyzwania i procesy zarządzania projektem.
    • Aktywny udział w koordynacji prac – bądź częścią zespołu odpowiedzialnego za harmonogram i efektywność działań na budowie.
    • Bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi – nawiąż i utrzymuj profesjonalne relacje oraz nadzoruj jakość realizowanych prac.
    • Wsparcie w pracach biurowych i tworzenie dokumentacji powykonawczej – zdobywaj cenne umiejętności administracyjne i dbaj o dokładność dokumentacji.
    • Kontrola dostaw materiałów – monitoruj ilość, jakość i terminowość dostaw, aby zapewnić płynność realizacji projektu

    Nasze wymagania:

    • Student ostatniego roku bądź Absolwent studiów inżynierskich (budownictwo),
    • Znajomość obsługi komputera – w szczególności pakietu MS Office, AutoCAD,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Gotowość do pracy w terenie,
    • Dobra organizacja pracy własnej,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie.
    • Brak doświadczenia nie jest przeszkodzą, szukamy osób ambitnych i chcących się rozwijać.

    To oferujemy:

    • Płatny staż z możliwością dalszego zatrudnienia,
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
    • Szkolenia,
    • Miłą atmosferę.