• Wszystkie ofertyKatowiceFinanseBankowośćDoradca ds. Sprzedaży Ratalnej
    Doradca ds. Sprzedaży Ratalnej
    Finanse
    Alior Bank SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy nowoczesną organizacją, dostosowującą się do zmieniającego się otoczenia. Na pierwszym miejscu stawiamy ludzi. Nasze rozwiązania tworzymy w oparciu o pomysły własnych pracowników. Jesteśmy dla siebie inspiracją, bo jak mówimy: #AliorToMy.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    prawo jazdy kat. B

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Jakie będą Twoje zadania:

    • pozyskiwanie oraz obsługa Partnerów Handlowych w zakresie sprzedaży kredytu ratalnego,
    • realizacja celów sprzedażowych oraz jakościowych,
    • monitorowanie rynku oraz ofert konkurencji,
    • raportowanie wyników pracy oraz analiza efektywności podejmowanych działań.

    • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży kredytów ratalnych,
    • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
    • posiadasz doskonałą znajomość lokalnego rynku,
    • masz minimum średnie wykształcenie,
    • potrafisz obsługiwać MS Office (Word, Excel),
    • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę, uzupełnione atrakcyjnym systemem premiowym,
    • okres przygotowania i wdrożenia do zadań,
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych,
    • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów.