• Wszystkie ofertyGdańskFinanseBankowośćSpecjalista ds. Kontroli Kredytowej
    Specjalista ds. Kontroli Kredytowej
    Finanse
    Alior Bank SA

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Jesteśmy nowoczesną organizacją, dostosowującą się do zmieniającego się otoczenia. Na pierwszym miejscu stawiamy ludzi. Nasze rozwiązania tworzymy w oparciu o pomysły własnych pracowników. Jesteśmy dla siebie inspiracją, bo jak mówimy: #AliorToMy.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    wnioski kredytowe

    Opis stanowiska

    Jeśli jesteś osobą:

    • dokładną, sumienną i skrupulatną, która potrafi pracować w zespole, ale także samodzielnie
    • potrafiącą podejmować decyzje zgodne z procedurami bankowymi
    • umiejącą wyciągać wnioski na podstawie analizowanej dokumentacji
    • lubiącą nowe zadania i zaangażowaną
    • potrafiącą pracować w sytuacji stresowej i pod presją czasu

    Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

    • obsłudze wniosków kredytowych klienta indywidualnego oraz biznesowego
    • kontroli dokumentacji kredytowej pod kątem jej poprawności, kompletności oraz wykrywania znamion fałszerstwa
    • współpracy z osobami w zespole oraz innymi jednostkami merytorycznymi banku

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę hybrydową
    • pakiet benefitów m.in. kafeteria, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe 16 godzin na wolontariat „Dzień na U”
    • pracę w oparciu o wartości wspólnie wypracowane przez Aliorowców – odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
    • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych
    • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.