• Oferty
  • Wszystkie ofertyWieliczkaFinanseAnalizaBusiness Analyst
    Business Analyst
    Finanse
    Antal Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    analiza

    Opis stanowiska

    Dla naszego międzynarodowego klienta z obszaru finansowego, szukamy osoby na stanowisko Business Analyst, która wspierać będzie zespół Finance ISSB.

    Forma umowy: UoP

    Model pracy: hybryda w Krakowie

    Liczba otwartych pozycji: 1

    Poziom: Senior/Expert

    Obowiązki:

    • Identyfikowanie problemów w skali globalnej (i regionalnej / w jednostce) oraz odpowiednie dzielenie się problemami i rozwiązaniami
    • Wspieranie codziennych wyników ISSB dla Grupy i ESG CFO w celu wprowadzenia zmian za pośrednictwem Global Finance i szerszych grup interesariuszy
    • Utrzymywanie silnych, opartych na współpracy relacji roboczych w obszarze finansów i z innymi grupami interesariuszy
    • Zrozumienie, w jaki sposób można odpowiednio zidentyfikować wpływ globalnych finansów we współpracy z zespołem ESG CFO
    • Współpraca z innymi programami w celu zapewnienia, że zależności związane z finansami ESG i zrównoważonym finansowaniem są dostarczane w terminach i zgodnie ze standardami wymaganymi przez finanse
    • Umożliwienie przejścia do BAU, zapewnienie kompletności, ładu i zgodności ze standardami Change Framework

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w dziale zmian w finansach lub finansach IT - stanowisko Senior BA/SME będzie dodatkowym atutem
    • Doskonała znajomość produktów związanych z MS, tj. PowerPoint, Excel, Ms Visio
    • Wcześniejsze doświadczenie w zakresie globalnych zmian regulacyjnych/finansowych w kontekście finansów lub ryzyka
    • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
    • Wiedza i doświadczenie z zakresu Cross-Finance
    • Umiejętność wywierania wpływu i zarządzania globalnymi i regionalnymi relacjami z interesariuszami w zakresie wprowadzania zmian

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Roczny bonus zależny od wyników
    • Dodatkowe bonusy za nagrody uznaniowe
    • Karta Multisport
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Jednorazowy zwrot kosztów za wyposażenie biura domowego (do 800 PLN)
    • Imprezy firmowe i wydarzenia
    • Inicjatywy CSR
    • Zniżki na przedszkole
    • Wsparcie finansowe w szkoleniach i edukacji
    • Fundusz socjalny
    • Elastyczne godziny pracy
    • Bezpłatny parking

    Etapy rekrutacji:

    •  Analiza CV

    •  Rozmowa z Konsultantką Antal

    •  Test behawioralny

    •  Rozmowa z Rekruterem po stronie Klienta

    •  Rozmowa online z menedżerem działu

    Czym jest "Antal"?

    Firmą rekrutacyjną!

    Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

    Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

    Bezpłatne wsparcie kariery!

    Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.