• Wszystkie ofertyPoznańSprzedażSprzedaż B2BIT Business Development Consultant
    IT Business Development Consultant
    new
    Sprzedaż
    Antal Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    account manager

    sprzedaż

    Microsoft Office

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Jesteśmy Antal Polska. Nieustannie ulepszamy proces rekrutacji, by zapewnić naszym Klientom rozwiązanie odpowiadające ich potrzebom, przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi. Prowadzimy rekrutacje, począwszy od poziomu początkowego (entry level), przez stanowiska specjalistyczne i menedżerskie, aż po role średniej i wyższej kadry zarządzającej — głównie stanowiska white collars.

    Biuro: Kraków, Wielicka 30, Warszawa, ul. Puławska 2, Wrocław, ul. Podwale 83, Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 197, Poznań, ul. Szyperska 14

    Umowa: B2B lub UoP

    Model pracy: hybrydowy (2 dni pracy zdalnej)

    Aplikuj, jeśli:

    • Masz doświadczenie w sprzedaży usług IT (klient korporacyjny, klient biznesowy),
    • Umiesz budować długotrwałe relacje biznesowe,
    • Łączysz swoją komunikatywność z umiejętnością współpracy na wszystkich szczeblach organizacji,
    • Wiesz jak pracować na celach sprzedażowych,
    • Masz doskonałe umiejętności organizacyjne, negocjacyjne i zarządzania czasem,
    • Biegle posługujesz się językiem angielskim (w mowie i w piśmie), min. B2.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie pracy na rynkach zagranicznych
    • Znajomość branży rekrutacyjnej/HR

    Jako IT BD Consultant w zespole:

    • Pozyskujesz nowych klientów biznesowych (sprzedajesz usługi i produkty Antal),
    • Prowadzisz negocjacje cenowe,
    • Rozpoznajesz i definiujesz potrzeby Klientów oraz doradzasz w zakresie proponowanych rozwiązań,
    • Utrzymujesz relacje z aktualnymi Klientami,
    • Reprezentujesz firmę na konferencjach i innych wydarzeniach branżowych (w Polsce i za granicą),

    Co możemy Ci zaoferować?

    • Wsparcie doświadczonych ekspertów w obszarze rekrutacji i HR.
    • Unikalne możliwości budowania marki osobistej w mediach i w branży (gwarancja rozbudowania sieci kontaktów).
    • Dostęp do ogromnej bazy Klientów, która pomoże Ci osiągać wyznaczone cele + wsparcie zespołu marketingu B2B.
    • Indywidualne ścieżki rozwoju, międzynarodowe projekty, nowoczesne narzędzia, najnowsze technologie.
    • Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy i nie tylko.
    • Szeroki i bezpłatny pakiet szkoleń rozwojowych tj.: negocjacje, sprzedaż itp.
    • Forma umowy do wyboru (UoP, B2B).
    • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system bonusowy (wysokie prowizje).
    • Prywatną opiekę medyczną Luxmed.
    • Kartę Multisport.
    • Możliwość podnoszenia kompetencji językowych (dofinansowane zajęcia online z native’ami)
    • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy w modelu hybrydowym.
    • Imprezy integracyjne, Pizza Meetings, sporty zespołowe, wspólna gra w planszówki i zespół, z którym można konie kraść!

    Jak wygląda proces rekrutacyjny?

    1. Składasz aplikację.
    2. Skontaktuje się z Tobą Marta z Działu HR, która przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną.
    3. Następnie zaprosimy Cię do naszego biura na rozmowę.
    4. Gdy obie strony będą zadowolone z przebiegu rozmów, nie zostanie nic innego, niż umówić się na termin rozpoczęcia współpracy! :)

    Chcesz zapytać o więcej szczegółów? Skontaktuj się z Martą przez LinkedIna :)

    Marta (HR Coordinator): https://www.linkedin.com/in/marta-kozie%C5%82-0ab132153/

    Czego jeszcze możesz się spodziewać dołączając do Antal?

    Jesteśmy jedną z pierwszych firm rekrutacyjnych, która wprowadziła macierzowy podział zespołów, dzięki czemu nasi konsultanci specjalizują się jednocześnie w sektorach i dyscyplinach. Ścisła specjalizacja sprawia, że są oni ekspertami dobrze znającymi wymagania i potrzeby swoich klientów, dostępność i oczekiwania kandydatów oraz aktualną sytuację w obszarze rynku pracy, którym się zajmują.

    W Antal masz możliwości rozwoju. Możesz piąć się w strukturze pionowej lub poziomej, zmieniając rolę, obszar pracy lub lokalizację. Twój rozwój uzależniony jest od Ciebie, Twojej skuteczności w rekrutacji, jakości pracy, postawy i gotowości do przyjęcia większej odpowiedzialności i wyzwań.

    Patrzymy w przyszłość. Chcemy być pionierami innowacji na rynku rekrutacyjnym. Jesteśmy głodni wiedzy, śledzimy trendy i nowinki, usprawniamy naszą pracę. Dzielimy się wiedzą i pomysłami. Nie utrzymujemy status quo, rozwijamy się!

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl