• Wszystkie ofertyPoznańFinanseAnalizaKonsultant Dynamics 365 F&O
    Konsultant Dynamics 365 F&O
    new
    Finanse
    Antal Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    analiza

    Dynamics 365

    język angielski

    Opis stanowiska

    Konsultant Dynamics 365 F&O (Finanse)

    Jesteśmy w trakcie poszukiwania doświadczonego Konsultanta Dynamics 365 F&O, który dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialny za implementację, konfigurację oraz optymalizację finansowych modułów systemu Dynamics 365 F&O. Osoba na tym stanowisku będzie współpracować z klientami, aby zrozumieć ich potrzeby biznesowe i przekształcić je w efektywne rozwiązania technologiczne.

    Główne obowiązki:

    • Implementacja oraz konfiguracja modułów finansowych w systemie Dynamics 365 F&O.
    • Analiza wymagań biznesowych oraz proponowanie odpowiednich rozwiązań.
    • Szkolenie użytkowników końcowych oraz zapewnianie wsparcia technicznego.
    • Opracowywanie dokumentacji technicznej i funkcjonalnej.
    • Ścisła współpraca z zespołami projektowymi w celu zapewnienia pomyślnego wdrożenia systemu.
    • Monitorowanie i optymalizacja procesów finansowych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy z systemem Dynamics 365 F&O, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru finansów.
    • Znajomość modułów finansowych, takich jak księga główna, podatki, rozrachunki z dostawcami i odbiorcami, budżetowanie, środki trwałe, zarządzanie zapasami.
    • Umiejętność analizy procesów biznesowych i przekładania ich na funkcjonalności systemowe.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
    • Samodzielność oraz zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.
    • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, ekonomii, informatyki lub pokrewnej dziedziny.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

    Oferujemy:

    • Pracę z najnowszymi technologiami oraz udział w innowacyjnych projektach.
    • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
    • Szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego.
    • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole profesjonalistów.