• Oferty
  • Wszystkie ofertyToruńFinanseKsięgowośćKsięgowa/Księgowy
    Księgowa/Księgowy
    new
    Finanse
    Antal Sp. z o.o.

    Toruń
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Opis stanowiska

    Dla naszego klienta z obszaru outsourcingu usług księgowych prowadzimy rekrutację na stanowisko Księgowy/Księgowa.

    Lokalizacja: Toruń

    Forma umowy: UoP

    Rodzaj pracy: stacjonarnie

    Start pracy: ASAP

    Liczba otwartych pozycji: 1

    Obowiązki:

    • prowadzenie ksiąg rachunkowych pod nadzorem Kierownika Zespołu dla polskich spółek oraz z kapitałem zagranicznym
    • sporządzanie deklaracji VAT
    • kalkulacja podatku CIT
    • sporządzanie raportów dla Klienta w tym bilansu, rachunku zysków i strat
    • aktywna pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych
    • prowadzenie korespondencji z klientem i urzędami
    • przyjmowanie dokumentów i organizacja obiegu dokumentów klienta

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane finanse i rachunkowość)
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
    • co najmniej 2 lata doświadczenia pracy w księgowości lub w biurze rachunkowym
    • znajomość programu Sage 50c (dawniej Symfonia)
    • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatków VAT i CIT
    • dobra znajomość arkusza Excel
    • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
    • predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość)

    Benefity:

    • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
    • Praca 8 godzin dziennie z możliwością ruchomego rozpoczynania i kończenia pracy
    • System poleceń pracowniczych
    • Atrakcyjny system premiowy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia
    • Dostęp do platformy benefitowej
    • Pakiet medyczny
    • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
    • Praca w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę
    • Nieograniczony dostęp do wiedzy z zakresu rachunkowości, podatków, finansów
    • Wpółpraca z biegłymi rewidentami oraz doradcami podatkowym

    Co się stanie po Twojej aplikacji? Etapy procesu rekrutacyjnego:

    1. Skontaktuje się z Tobą konsultant Antal, który przeprowadzi wstępną rozmowę rekrutacyjną.

    2. Następnie zostaniesz zarekomendowany/a i umówimy Cię na spotkanie z przedstawicielstwem klienta

    3. Po wszystkim zapadnie decyzja o zatrudnieniu, za którą mocno trzymamy kciuki!

    Czym jest Antal?

    Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menadżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie.

    Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

    Bezpłatne wsparcie kariery!

    Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, którzy utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.