• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BSales & Recruitment Specialist (Headhunter 360)
    Sales & Recruitment Specialist (Headhunter 360)
    Sprzedaż
    Antal Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    język angielski

    obsługa klienta

    Rekrutacje

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Kim jest Antal?

    Jesteśmy ludźmi, którzy od 1996 roku dokładają wszelkich starań, aby zmienić życie zawodowe naszych kandydatów na lepsze łącząc ich z najlepszymi ofertami pracy, odpowiadającymi ich zainteresowaniom. Prawie 30 lat stałego doskonalenia, obecność w 4 krajach oraz prowadzenie projektów dla najlepszych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw pozwala nam pozycjonować się jako lider rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR.

    Innowacyjne działanie to jedna z wartości, którymi się kierujemy, a jej efektem są rozwiązania takie jak m.in. ReX - nowoczesna platforma crowdstaffingowa. Innymi obszarami w których działamy są Labor Market Research, Employer Branding oraz Business Consulting dzięki którym nie tylko szukamy nowych rozwiązań, ale także kreujemy trendy w branży HR.

    Nasze dywizje tworzą najlepsi eksperci w obszarze rekrutacji oraz doradztwa HR. Czerpiemy z synergii i zaufania jakim obdarzają nas nasi kandydaci oraz klienci, dzięki czemu kompleksowo ich obsługujemy.

    Poziom: Junior, Mid lub Senior

    Lokalizacja: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań

    Forma umowy: UoP / B2B / UZ

    Model pracy: hybrydowy (2 dni zdalnie)

    Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

    • Masz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta (Czyli potrafisz rozmawiać z ludźmi, a także merytorycznie przedstawiać im swoje argumenty).
    • Zaangażowanie i determinacja to Twoje mocne strony (Czyli wiesz jak wychodzić z inicjatywą i aktywnie działać w ramach projektów w Twoim zespole)
    • Posługujesz się językiem angielskim na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie (Czyli po prostu dogadasz się zagranicznym klientem, a współpracujemy z wieloma firmami).
    • Chcesz stać się ekspertem/ekspertką w dziedzinie rekrutacji (Tego możliwe, że jeszcze nie wiesz sam, przyjdź do nas i sprawdź czy bycie headhunterem i zmienianie życia zawodowego naszych kandydatów na lepsze nie jest Twoim przeznaczeniem!)
    • Masz doświadczenie w jednej następujących z branż: produkcja, inżynieria, operacje, budownictwo, logistyka, energetyka, IT, SSC/BPO, sprzedaż, reatil, marketing, e-commerce, FMCG, farmacja, finanse, księgowość, HR, prawo (Po ludzku: dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu będziesz płynnie poruszać się w tematach dotyczących Twojej branży, a tym samym po partnersku rozmawiać z kandydatami i klientami).

    Jako Sales & Recruitment Specialist:

    • Szukasz, identyfikujesz i kontaktujesz z kandydatami (wykorzystując naszą bazę i dostępne narzędzia rekrutacyjne)
    • Aktywnie poszukujesz możliwości biznesowych (badasz rynek, analizujesz potrzeby Klienta, przedstawiasz usługi, negocjujesz)
    • Budujesz sieć kontaktów, wykorzystujesz ją do pozyskiwania kandydatów, jak i potencjalnych Klientów,
    • Stajesz się ekspertem/ekspertką w swojej dziedzinie i otrzymujesz wysokie premie za placementy (zatrudnienia) oraz pozyskanych Klientów.

    Co możemy Ci zaoferować?

    • Unikalne możliwości budowania marki osobistej w mediach i w branży (gwarancja rozbudowania sieci kontaktów).
    • Dostęp do ogromnej bazy Kandydatów, która pomoże Ci osiągać wyznaczone cele + wsparcie zespołu marketingu rekrutacyjnego.
    • Indywidualne ścieżki rozwoju, międzynarodowe projekty, nowoczesne narzędzia, najnowsze technologie.
    • Dzień wolny z okazji urodzin
    • Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy i nie tylko!
    • Wielkie, kilkudniowe, tematyczne wyjazdy integracyjne
    • Szeroki i bezpłatny pakiet szkoleń rozwojowych tj.: nowoczesne sposoby na pozyskiwanie Kandydatów, negocjacje, sprzedaż itp.
    • Dowolną forma umowy do wyboru (UoP, B2B, UZ).
    • Transparentną ścieżkę kariery
    • Nagrody jubileuszowe i wyjazdy zagraniczne dla TOP BILLERÓW
    • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system bonusowy (wysokie prowizje).
    • Prywatną opiekę medyczną Luxmed (a w tym możliwość wykupienia pakietu stomatologicznego i rehabilitacyjnego)
    • Kartę Multisport.
    • Możliwość podnoszenia kompetencji językowych (dofinansowane zajęcia online z native’ami)
    • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy w modelu hybrydowym.
    • Zespół z którym można konie kraść!

    Na co jeszcze możesz liczyć:

    • możliwość realizacji siebie i swoich pomysłów - masz fajny pomysł -> informujesz, że chcesz go zrealizować -> dostajesz wsparcie i działasz.
    • a propos zgłaszania pomysłów, krępacje i wątpliwości z konfrontacją z przełożonym, również odchodzą na bok, ponieważ mamy w Antal z wszystkimi bliskie relacje. Każdy człowiek i każdy pomysł jest tak samo istotny - czy pracujesz 2 dni, czy 20 lat.
    • A skąd te bliskie relacje? między innymi ze wspólnych wyjazdów - w zeszłym roku integrowaliśmy sie w Wiśle, a także odpoczywaliśmy na Zanzibarze.
    • Stale doceniamy - chcemy, aby każdy miał motywację do działania, spotykamy się na cotygodniowych podsumowaniach, aby omawiać wszystkie osiągnięcia z całego tygodnia, gratulować i wzajemnie się motywować.

    Jak wygląda rekrutacja?

    1. Składasz aplikację.
    2. Skontaktuje się z Tobą Marta z Działu HR, która przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną.
    3. Następnie zaprosimy Cię na rozmowę z Dyrektorem/Dyrektorką Dywizji.
    4. Gdy obie strony będą zadowolone z przebiegu rozmów, nie zostanie nic innego, niż umówić się na termin rozpoczęcia współpracy! :)

    Chcesz zapytać o więcej szczegółów?

    Napisz do Marty z HR przez LinkedIna :)

    Marta: https://www.linkedin.com/in/marta-kozie%C5%82-0ab132153/

    Ps.: zobacz, jak bawiliśmy się na Christmas Party 2023!

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl