• Wszystkie ofertyMińsk MazowieckiFinanseKsięgowośćSamodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy
    Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy
    new
    Finanse
    Antal Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    finanse

    analiza

    Opis stanowiska

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora zarządzania nieruchomościami, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za pełną księgowość małej grupy spółek. Firma oferuje duży work-life-balance oraz pracę stacjonarną w dobrze zlokalizowanym biurze.

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie księgowości spółek celowych, w tym możliwość prowadzenia spółki zagranicznej
    • Księgowanie wszelkich dokumentów, analiza i uzgadnianie kont, zamykanie okresów sprawozdawczych i przygotowywanie raportów zarządczych
    • Przygotowywanie i udział w procesie płatności
    • Przygotowywanie deklaracji podatkowych
    • Przygotowywanie sprawozdań NBP i GUS
    • Udział w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z UoR

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Min. 5-letnie doświadczenie w księgowości, w tym min. 3-letnie doświadczenie w samodzielnej obsłudze spółek w ramach pełnej księgowości
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Płynne poruszanie się w programie MS Excel
    • Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatków VAT i CIT
    • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i samodzielność w działaniu
    • Komunikatywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

    Klient oferuje:

    • Umowę o pracę
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Miejsce pracy w komfortowym i dobrze zlokalizowanym biurze
    • Parking dla pracowników