• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSpecjalista ds. exportu
    Specjalista ds. exportu
    new
    Sprzedaż
    Antal Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Angielski

    eksport

    analityczne myślenie

    Opis stanowiska

    Dla naszego klienta, znanej firmy z obszaru beauty, z siedzibą w Warszawie ( Włochy) poszukujemy osoby na stanowisko:

    Specjalista ds. Eksportu

    Miejsce pracy: Warszawa, Włochy (praca hybrydowa: 4 dni w biurze, piątki zdalnie)

    Zakres obowiązków:

    • Rozwój sprzedaży i dystrybucji na rynkach zagranicznych
    • Pozyskiwanie nowych klientów, w tym dystrybutorów i sieci handlowych
    • Realizacja założonych planów sprzedaży
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji, umów oraz prognoz sprzedażowych
    • Analiza działań konkurencji
    • Reprezentowanie firmy na targach zagranicznych oraz podczas spotkań biznesowych

    Nasze wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w obszarze eksportu, najlepiej w branży kosmetycznej lub FMCG
    • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych z klientami
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1), mile widziana znajomość języka rosyjskiego
    • Znajomość procedur eksportowych – wymóg konieczny
    • Skuteczność i samodzielność w działaniu
    • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia
    • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Dyspozycyjność do podróży zagranicznych

    To oferujemy:

    • Długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę
    • Pracę hybrydową: 4 dni w biurze, piątki zdalnie
    • Nowoczesne biuro w dzielnicy Włochy, dobrze skomunikowane z resztą miasta
    • Owocowe poniedziałki oraz pyszna kawa o poranku
    • Możliwość szlifowania języka angielskiego
    • Spotkania integracyjne
    •  Kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom