• Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataSpecjalista ds. Parametryzacji
    Specjalista ds. Parametryzacji
    new
    BI & Data
    Antal Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    analityczne myślenie

    praca w zespole

    komunikatywność

    Mile widziane

    SQL

    Opis stanowiska

    Chcesz rozwijać swoją karierę w branży IT, zdobywać nowe umiejętności i pracować nad ciekawymi projektami? Dołącz do zespołu naszego Klienta i wspieraj team w dostosowywaniu i optymalizacji rozwiązań systemowych dla różnych obszarów biznesowych!

    Twoje główne zadania to:

    • Analiza wymagań klienta i wprowadzanie modyfikacji parametrów systemowych
    • Implementacja zmian w aplikacjach z użyciem dedykowanych narzędzi i skryptów bazodanowych
    • Ścisła współpraca z zespołami analityków, programistów i testerów
    • Wspieranie zespołów biznesowych w testach akceptacyjnych i użytkowaniu rozwiązań
    • Doradztwo w zakresie wdrożonych systemów

    Czego oczekujemy?

    • Chęci do zdobywania wiedzy i rozwijania się w branży IT
    • Zdolności analitycznych i rozwiązywania problemów
    • Umiejętności pracy zespołowej i samodzielnej
    • Bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych
    • Umiejętności tłumaczenia złożonych kwestii w prosty sposób

    Mile widziane:

    • Znajomość procesów biznesowych w Contact Center
    • Znajomość SQL

    Oferujemy:

    • Wybór formy zatrudnienia: B2B lub umowa o pracę
    • Samodzielność w pracy i możliwość ciągłego rozwoju
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie do karty Multisport

    Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w IT! Czekamy na Twoje zgłoszenie.