• Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaInspektor / Starszy Specjalista w Departamencie Płatności Bezpośrednich
    Inspektor / Starszy Specjalista w Departamencie Płatności Bezpośrednich
    new
    Praca biurowa
    ARiMR

    ARiMR

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    wykształcenie wyższe

    Opis stanowiska

    Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poszukuje kandydata do pracy na stanowisku

    Od Inspektora do Starszego Specjalisty w Departamencie Płatności Bezpośrednich

    Stanowisko pracy ds. systemowej obsługi wniosków w zakresie przyznawania płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego, płatności ONW

    Miejsce pracy: Warszawa

    nr ref.: ARiMR/DPB/104/24

    Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/1 etat - umowa o pracę

    Oferujemy

    • przejrzyste zasady wynagradzania,
    • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

    Główne obowiązki

    • przygotowywanie założeń do systemów informatycznych: eWniosekPlus, IACSplus/ZSZiK, AURE, PUE,
    • analiza dokumentacji analitycznej systemów informatycznych oraz testy tych systemów,
    • opracowywanie instrukcji, wytycznych dla pracowników BP/OR oraz rolników i doradców,
    • przygotowywanie opinii i wniosków do projektów aktów normatywnych z zakresu działań „Płatności bezpośrednie i przejściowe  wsparcie krajowe”, „Płatność dla obszarów z ograniczeniami naturalnymi lub innymi szczególnymi ograniczeniami (płatność  ONW)”,
    • przygotowywanie projektów odpowiedzi na pisma zarówno w zakresie systemów informatycznych jak i obowiązujących Procedur,
    • udział/prowadzenie szkoleń organizowanych dla pracowników BP/OR,
    • udzielanie wsparcia merytorycznego dla użytkowników systemów informatycznych w których obsługiwane są działania nadzorowane przez DPB,
    • współpraca z MRiRW,
    • przygotowywanie odpowiedzi na raporty z przeprowadzonych przez Komisję Europejską misji audytowych.

    Wymagania konieczne

    • wykształcenie wyższe,
    • biegła znajomość pakietu MS Office (w tym również Excel),
    • umiejętność w programowaniu, tworzeniu i analizy reguł w zakresie systemów informatycznych,
    • ogólna znajomość przepisów prawa wspólnotowego i krajowego w zakresie Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.

    Wymagania pożądane

    • preferowany kierunek wykształcenia: informatyka, geodezja, rolnictwo, ekonomia lub pokrewne,
    • komunikatywność, samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność.

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:

    • kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych załączony do ogłoszenia, (treść oświadczenia jest do pobrania pod ogłoszeniem na stronie ARiMR –https://www.gov.pl/web/arimr/arimrdpb10424)
    • list motywacyjny,
    • kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy.

    Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej.

    Dokumenty należy składać w terminie do: 03 października 2024 r. (liczy się data wpływu do ARiMR).

    listownie pod adresem:

    Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

    ul Poleczki 33, 02-822 Warszawa

    z dopiskiem: ARiMR/DPB/104/24

    osobiście:

    kancelaria Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa:

    ul. Poleczki 33 (budynek A2 Poleczki Business Park), Warszawa

    (kancelaria czynna w godz.: 730- 1530).

    Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach

    lub mailowo na adres: rekrutacja@arimr.gov.pl

    W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

    Oferty niekompletne, niepodpisane lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.

    Dokumenty aplikacyjne zgromadzone w związku z pozyskiwaniem kandydatów na wolne stanowisko pracy w ARiMR, podlegają zniszczeniu niezwłocznie po zakończeniu tego procesu.

    ARiMR zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzonego naboru w każdym czasie i bez podania przyczyny.

    Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. 022 318 40 34.