• Wszystkie ofertyGostyninZdrowieOpieka medycznaPielęgniarka Epidemiologiczna
    Pielęgniarka Epidemiologiczna
    new
    Zdrowie
    ARION Med sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    pielęgniarstwo

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    ARION Med sp. z o.o. w Gorzewie zapewnia ciągłe i kompleksowe świadczenia zdrowotne w zakresie lecznictwa szpitalnego, rehabilitacji leczniczej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, podstawowej opieki zdrowotnej oraz diagnostyki medycznej w ramach zakontraktowanych świadczeń zdrowotnych z Narodowym Funduszem Zdrowia

    Oferta pracy Pielęgniarka Epidemiologiczna

    Wymagania:

    • Tytuł magistra na kierunku pielęgniarstwo lub licencjat pielęgniarstwa lub średnie wykształcenie medyczne w zawodzie pielęgniarki i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego, epidemiologii lub higieny i epidemiologii,
    • Doświadczenie na ww. stanowisku w szpitalu.
    • Znajomość pakietu MS Office,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad stanem sanitarno-epidemiologicznym placówki,
    • Identyfikacja, monitorowanie i rejestrowanie zakażeń szpitalnych,
    • Opracowywanie procedur zapobiegania i zwalczania zakażeń szpitalnych,
    • Nadzór nad realizacją procedur związanych z kontrolą oraz zwalczaniem zakażeń,
    • Prowadzenie statystyk i wykonywanie analiz,
    • Prowadzenie dokumentacji,
    • Współpraca z członkami Komitetu i Zespołu Kontroli Zakażeń Szpitalnych w zakresie realizacji programu profilaktyki i kontroli zakażeń,
    • Współpraca z instytucjami kontrolującymi,
    • Szkolenie personelu w zakresie profilaktyki zakażeń,
    • Prowadzenie kontroli wewnętrznych.

    Oferujemy:

    • Możliwość pełnoetatowego i stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę,
    • Pracę w prestiżowej placówce o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywanie wartościowego doświadczenia,
    • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.