• Oferty
  • Wszystkie ofertyWilkowiceInżynieriaAutomatykaAutomatyk
    Automatyk
    Inżynieria
    ASK Poland

    Automatyk

    ASK Poland

    Wilkowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    automatyka

    analityczne myślenie

    Mile widziane

    KUKA

    SEP

    PLC Omron

    język angielski

    język włoski

    Opis stanowiska

    Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

    Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

    Rekrutujemy na stanowisko:

    AUTOMATYK

    Miejsce pracy : Wilkowice

    Zakres obowiązków

    • naprawy, przezbrojenia i bieżący nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem lini automatycznych;
    • modyfikacje maszyn i urządzeń pod względem oprogramowania sterowników PLC i robotów;
    • wykonywanie prac montażowych, przeglądów, konserwacji i remontów maszyn, urządzeń, sieci i instalacji.

    Wymagania

    • wykształcenie min średnie techniczne – automatyka, preferowane wyższe techniczne;
    • umiejętność analitycznego myślenia;
    • dokładność, samodzielność, operatywność, odpowiedzialność;
    • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym.

    Mile widziane:

    • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. włoskiego;
    • doświadczenie zawodowe na stanowisku automatyka;
    • doświadczenie w obsłudze robotów (Kuka);
    • doświadczenie w programowaniu sterowników PLC Omron;
    • uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1kV;

    Oferujemy

    • stałą praca w dużej, rozwijającej się firmie;
    • zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland w ramach umowy o pracę na pełny etat;
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
    • możliwość rozwoju zawodowego, realna szansa na długoterminową współpracę;
    • pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie, opieka medyczna na korzystnych warunkach, dofinansowanie do karty Multisport, dodatek za lata pracy efektywnej;