• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingClient Partner
    Client Partner
    Marketing
    Assembly Digital Commerce

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    znajomość branży
    obsługa klienta
    Angielski

    Opis stanowiska

    Kontrakt B2B

    Warszawa - hybrydowo

    O nas:

    Jesteśmy zespołem, który działa jak startup w strukturach globalnej korporacji - Grupy Stagwell. Naszą misją jest zmiana reguł gry na rynku marketingu i danych. Innowacja i kreatywność to nasz napęd, a praca z nami to możliwość współtworzenia projektów i nowych rozwiązań. Cechuje nas partnerskie podejście, ambicja, pozytywne nakręcenie i otwartość. Jeśli chcesz działać autonomicznie, mieć wpływ i kreować nowe rozwiązania, dołącz do nas!

    O roli:

    Szukamy osoby na stanowisko Client Partner, która będzie kluczowym ogniwem między naszym zespołem a klientami. Stawiamy na osoby, które mają „drive” i pasję do tworzenia nowych rzeczy, które lubią bliską współpracę i działanie na pograniczu badań, analityki i strategii. Jeśli spotkania biznesowe i negocjacje z klientem pozytywnie Cię nakręcają, a innowacyjne podejście to Twoje drugie imię, to jesteś w dobrym miejscu.

    Zakres obowiązków:

    ·      Budowanie relacji z kluczowymi klientami – będziesz ich partnerem w biznesie.

    ·      Regularne spotkania, feedback i bliska współpraca – w końcu liczy się zrozumienie ich potrzeb :)

    ·      Tworzenie strategii, które zwiększą lojalność i zaangażowanie klientów.

    ·      Współpraca z naszym zespołem badaczy i analityków nad wdrożeniem innowacyjnych rozwiązań

    ·      Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych i rozwijanie portfolio oferowanych produktów. Ocena możliwości.

    ·      Analiza wyników projektów i wprowadzanie usprawnień – zawsze celujemy wyżej!

    Nasze oczekiwania:

    ·      Doświadczenie w pracy z kluczowymi klientami, zwłaszcza w obszarze marketingu/sprzedaży produktów marketingowych. Liczy się jakość, wyniki i inne osiągniecia a nie ilość przepracowanych lat (chociaż zawsze pomaga).

    ·      Ekspercka zdolność przekładania danych i analiz na konkretne, strategiczne działania – wiesz, jak zamienić liczby w realne sukcesy biznesowe.

    ·      Mistrzowskie umiejętności w komunikacji, prezentacji i negocjacjach – potrafisz zdobywać uwagę, przekonywać do swoich racji i budować partnerskie relacje jak nikt inny :)

    ·      Otwartość, proaktywność i drive w dynamicznych warunkach rynkowych.

    ·      Znajomość branży mediowej i marketingowej oraz badań rynkowych.

    ·      Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    Dlaczego to wyjątkowa szansa?

    Jest to szansa dla odważnych i kreatywnych osób, która jest okazją do współtworzenia nowej firmy z bardzo atrakcyjną ofertą na rynku „wiedzy” i danych. W tej roli będziesz mieć możliwość rozwijania produktów opartych na unikalnych zasobach od polskiego partnera rynkowego oraz nauki i wdrażania nowoczesnych metodologii i technologii.

    Benefity:

    ·      Elastyczna praca hybrydowa – łączymy to, co najlepsze w pracy zdalnej i biurowej.

    ·      Płatna przerwa w świadczeniu usług na B2B – wiemy, że odpoczynek to podstawa efektywności.

    ·      Prywatna opieka medyczna – dbamy o Twoje zdrowie, żebyś Ty mógł skupić się na wyzwaniach.

    ·      Dostęp do platformy wellbeingowej – Twoje dobre samopoczucie jest dla nas priorytetem.

    ·      Dostęp do platformy do nauki języków – rozwijaj swoje kompetencje bez ograniczeń.

    ·      Doskonała kawa i chillout zone w biurze – każda kreatywna głowa potrzebuje dobrej przerwy!

    ·      Inspirowanie się nawzajem – pracujemy w zgranym zespole, który dzieli się wiedzą i energią każdego dnia.

    Nasz proces rekrutacji:

    1. Rozmowa telefoniczna z rekruterem.
    2. Podpisanie umowy NDA.
    3. Rozmowa w naszym biurze w warszawskim Centrum Koneser.