• Wszystkie ofertyBydgoszczFinanseInneStarszy/a Konsultant/ka ds. Ulgi B+R i innowacji
    Starszy/a Konsultant/ka ds. Ulgi B+R i innowacji
    new
    Finanse
    Ayming Polska Sp. z o.o.

    2 074 - 2 852 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Ayming to międzynarodowa grupa doradcza działająca w 14 krajach w Europie i Ameryce Północnej. Misją Ayming jest pomoc firmom w zdobywaniu funduszy na innowacje i rozwój pracowników. Ayming Polska wspiera przedsiębiorstwa w optymalnym prowadzeniu działalności operacyjnej i osiąganiu lepszych wyników finansowych. Pomaga firmom w czterech obszarach: 1) Finansowanie innowacji 2) Koszty pracy 3) Podatki i opłaty lokalne 4) Raportowanie ESG.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    Microsoft Office Excel

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Gwarantujemy:

    • Wynagrodzenie podstawowe 8000-11000 zł brutto + bonus zależny od wyników firmy. Do wyboru: umowa o pracę albo B2B. Pasuje? To czytaj dalej😊
    • Pracę z klientami – od MŚP po największe spółki giełdowe - portfolio będziesz mieć szerokie
    • Hybrydowy tryb pracy
    • Pracę w międzynarodowym środowisku - jesteśmy jednym z kilkunastu oddziałów francuskiej Grupy Ayming. Tu ne parles pas français? No problem, English is our lingua Franca
    • Bezpłatne lekcje angielskiego w wersji online
    • Dofinansowanie do karty lunchowej, opieki medycznej, ubezpieczenia i karty sportowej. Ze wszystkiego może korzystać także Twoja rodzina
    • Zdobycie doświadczenia w firmie, która jest liderem finansowania innowacji w Polsce.

    Mieszkasz na stałe ponad 100 km od Warszawy? Zapewnimy Ci nocleg ze śniadaniem. Spacerem wychodzi ok. 0,5 km od naszej siedziby.

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • Doradzania naszym klientom w zakresie rozliczania ulgi B+R - robimy to skutecznie od 2016 r., a dzięki temu firmy w Polsce mają więcej pieniędzy na inwestycje
    • Pasji do szukania dziury w całym - bo tam często chowają się koszty, które można rozliczyć na rzecz klienta i zgodnie z ustawą o podatku dochodowym
    • Doświadczenia w zarządzaniu projektami - certyfikaty są ok, ale dla nas liczy się Twoja praktyka
    • Łatwości w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi, dokumentami i Excelem - w tym samym stopniu.

    W Ayming Polska będziesz zajmować się m.in.:

    • Współpracą z klientami B2B z zakresu finansowania innowacji
    • Przygotowaniem dokumentacji projektowej
    • Wsparciem mniej doświadczonych konsultantów.

    Jeżeli

    • Bez sprawdzania w Google wiesz, co można rozliczyć w ramach ulgi B+R, płacąc CIT estoński
    • Wiesz dlaczego ostatni dzień marca jest kluczowy w naszej pracy
    • Rozumiesz czym jest innowacyjność na skalę przedsiębiorstwa

    to aplikuj.

    Czekamy z niecierpliwością na Twoje CV.

    PS  Mamy owocowe środy i bardzo dynamiczny zespół. Piszemy o tym na wypadek, gdybyś jeszcze szukał/a argumentów, dlaczego warto do nas aplikować.

    2 074 - 2 852 USD