• Wszystkie ofertyŁowiczInżynieriaAutomatykaAutomatyk (utrzymanie ruchu)
    Automatyk (utrzymanie ruchu)
    new
    Inżynieria
    Bakoma

    Bakoma

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Siemens Simatic S7

    Siemens Simatic S5

    PLC

    Opis stanowiska

    Bakoma sp. z o.o. jest polską firmą rodzinną, istniejącą na rynku od 1989 r. Przez ponad 30 lat udało nam się zyskać zaufanie klientów i wypracować sobie silną pozycję w branży mleczarskiej, nie tylko na rodzimym, ale również światowym rynku. Nasze produkty zyskały uznanie m.in. w krajach Unii Europejskiej, Kanadzie, Chinach, Tajlandii, Wietnamie, Katarze, Indonezji, czy Ukrainie. Sukces zawdzięczamy latom nauki, badań i ulepszania naszej receptury, a także czerpaniu z naturalnych, polskich zasobów oraz uważności na potrzeby i opinie klientów.

    Aktualnie do Naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

    📌 Miejsce pracy: Elżbietów

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Utrzymanie w pełnej sprawności linii technologicznych i maszyn produkcyjnych w zakresie układów elektrycznych i automatycznego sterowania.
    • Diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń.
    • Usuwanie awarii na liniach produkcyjnych: mechaniczne, elektryczne.
    • Obsługa i diagnozowanie sterowników PLC (Siemens Simatic S5, S7).
    • Współpraca z serwisami zagranicznymi.
    • Wykonywanie prac instalacyjnych elektrycznych i z dziedziny automatyki.
    • Rekomendowanie wymaganych stanów magazynowych części zamiennych według stopnia krytyczności części.
    • Raportowanie o stanie urządzeń zapewniających utrzymanie infrastruktury zakładu.
    • Dbałość o poprawną eksploatacje wszystkich urządzeń i maszyn będących w zakładzie.

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata.
    • Preferowane wykształcenie techniczne (elektryk, automatyk).
    • Posiadanie aktualnych uprawnień eksploatacyjnych SEP do 1kV.
    • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń.
    • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej (również w języku angielskim).
    • Znajomość urządzeń automatyki przemysłowej (przetwornice częstotliwości, serwonapędy itp.).
    • Umiejętność diagnozowania usterek sterowników PLC Siemens S5, S7 (programowanie będzie dodatkowym atutem).
    • Dobra znajomość obsługi komputera (aplikacje MS Office).
    • Znajomość systemów pneumatyki.
    • Odpowiedzialność, inicjatywa, umiejętność pracy w zespole.
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym - mile widziane.

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
    • Pakiet medyczny.
    • Dowóz bezpłatny do pracy z Sochaczewa, Łowicza, Żyrardowa.
    • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole.
    • Możliwości rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ