• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Communication Specialist (project management)
    Communication Specialist (project management)
    Marketing
    Bespoke

    Bespoke

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    storytelling
    copywriting
    TikTok
    x

    Opis stanowiska

    Masz talent do tworzenia angażujących treści i potrafisz zamieniać pomysły w spójną, efektywną strategię komunikacyjną? Jeśli znasz się na komunikacji marketingowej, potrafisz planować, zarządzać projektami i oferować kreatywne rozwiązania, to czekamy właśnie na Ciebie! ✨

    Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

    • Samodzielne opracowywanie ofert i strategii komunikacyjnych, dostosowanych do potrzeb klientów od briefu, przez planowanie działań, aż po finalną realizację.
    • Tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji zewnętrznej na różnych kanałach komunikacyjnych naszych klientów, z naciskiem na spójność i skuteczność przekazu.
    • Przygotowywanie ofert marketingowych i udział w przetargach, aktywna współpraca w zespole projektowym, aby dostarczać kreatywne i skuteczne rozwiązania.
    • Ścisła współpraca z zespołami kreatywnymi, w tym z działem graficznym i ekipami foto, wideo, aby dostarczać najwyższej jakości treści wizualne.
    • Monitorowanie i raportowanie efektywności działań komunikacyjnych, aby mieć pewność, że założone cele są realizowane.
    • Analiza i śledzenie najnowszych trendów w branży marketingowej i komunikacyjnej, aby zawsze być o krok do przodu.

    Co cechuje idealnego kandydata/kę?

    • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji social mediowej, digitalowej, marketingowej lub eventowej - warunek konieczny.
    • Doświadczenie we wdrażaniu strategii komunikacyjnych na platformach takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok czy X, z naciskiem na tworzenie spójnych i angażujących treści.
    • Zacięcie copywriterskie i storytellingowe, które pozwala na tworzenie treści przyciągających uwagę odbiorców i budujących historie marki.
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami, zarówno lokalnymi, jak i zagranicznymi. Znajomość trendów i umiejętność ich kreatywnego wykorzystania w tworzeniu contentu, co pozwoli na tworzenie innowacyjnych i skutecznych kampanii.
    • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz gotowość do podejmowania wyzwań i pracy pod presją czasu. Komunikatywność, proaktywna postawa i umiejętność efektywnej pracy w zespole, co jest kluczowe dla osiągania wspólnych celów.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    Co oferujemy?

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę umowy (zlecenie, etat, współpraca B2B).
    • Dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowej.
    • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy (zaczynamy pracę między 7 a 10).
    • Możliwość wyjścia w piątki o 2h szybciej.
    • Dzień wolny w Twoje urodziny.
    • Platformę BeHappy – m.in. lekcje języka obcego, boks, webinary.
    • Biuro przyjazne pupilom – masz pieska? weź go ze sobą do pracy! 🐶
    • Wyjątkowe spotkania i wyjazdy integracyjne. (czasami wyjazdy – niespodzianki 🙂).

    Nie możemy się doczekać, aby Cię poznać! Jeśli czujesz, że to stanowisko jest stworzone właśnie dla Ciebie, nie czekaj - wyślij swoją aplikację i do usłyszenia! 📞