• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańPMProduct Owner / Product Manager
    Product Owner / Product Manager
    new
    PM
    Klient RocketJobs.pl

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Duży gracz e-commerce poszukuje osoby na stanowisko Product Managera / Product Ownera.

    Do podstawowych zadań Product Managera / Product Ownera należeć będzie umiejętność zrozumienia naszego użytkownika i klienta, a następnie pomoc w dostarczeniu mu najlepszych produktów, które sprawią, że zakup okularów w internecie będzie prosty, wygodny i przyjemny. Będziesz pracować na styku biznesu, technologii i sprzedaży/marketingu.

    Wymagania:

    • co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku Product Owner / Product Managera lub podobnym w branży e-commerce lub pokrewnej,
    • doskonała znajomość e-commerce od strony klienta,
    • umiejętność rozumienia potrzeb biznesowych, samodzielność i wzorowa organizacja pracy,
    • poczucie estetyki, znajomość UX i umiejętność optymalizacji UX oraz planowania użytecznych funkcjonalności,
    • znajomość narzędzi analitycznych: Google Analytics, Google Tag Manager, Google Optimize, Hot Jar,
    • język angielski na poziomie B1/B2,
    • komunikatywność,
    • umiejętność szybkiego uczenia się,
    • mile widziana znajomość branży optycznej (nawet od strony klienta).

    Zadania:

    • zrozumienie potrzeb naszych klientów i umiejętność przekucia ich w świetny produkt,
    • definiowanie strategii produktu na podstawie analiz biznesowych i sprzedażowych.
    • zbieraniem, analizowaniem potrzeb biznesowych, które następnie przekujesz w zaprojektowanie nowych funkcjonalności naszych produktów,
    • zarządzaniem backlogiem naszych produktów,
    • bieżącą współpracą z zespołem deweloperów (outsourcing), priorytetyzacją zadań, pilnowaniem terminów wdrożeń,
    • zbieraniem feedbacku od użytkowników, klientów naszych produktów, a także innych członków zespołu,
    • testowaniem nowych rozwiązań przed i po wdrożeniu,
    • monitoring konkurencyjnych rozwiązań i produktów.

    Oferujemy:

    • możliwość kierowania rozwojem nowoczesnych platform e-commerce z wykorzystaniem najlepszych technologii,
    • pracę w ambitnym zespole, który na e-commerce zjadł zęby w firmie dynamicznie rozwijającej się, ale jednocześnie o ugruntowanej pozycji (15 lat na rynku),
    • umowę o pracę / umowę B2B w zależności od preferencji,
    • wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia,
    • możliwość pracy w modelu hybrydowym lub zdalnym.