• Wszystkie ofertySochaczewInżynieriaAutomatykaStaż w Dziale Inżynierii Procesu
    Staż w Dziale Inżynierii Procesu
    new
    Inżynieria
    BorgWarner eMobility Poland

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Od ponad wieku zajmujemy się projektowaniem i produkcją systemów, które definiują sposób, w jaki się poruszamy. Dziś, wraz z najlepszymi na świecie technologami, inżynierami i producentami OEM, przyspieszamy przejście świata na e-mobilność.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    analiza

    język angielski

    Opis stanowiska

    Firma BorgWarner znajdująca się w Passie (k. Błonia) poszukuje osoby na stanowisko Stażysty w Dziale Inżynierii Procesu.

    Zakres zadań:

    • Wsparcie Inżynierów w rozwiązywaniu problemów z wydajnością maszyn.
    • Wsparcie Inżynierów w rozwiązywaniu problemów z jakością produktów.
    • Przygotowywanie instrukcji procesowej dla operatorów.
    • Wsparcie Inżynierów w trakcie szkoleń pracowników produkcyjnych.
    • Wsparcie Inżynierów w trakcie uruchomień nowych maszyn i narzędzi.

    Szukamy osoby, która:

    • Ma minimum wykształcenie średnie lub jest w trakcie studiów/jest absolwentem studiów technicznych.
    • Potrafi pracować w grupie.
    • Interesuje się branżą automotive.
    • Chce rozwijać się zawodowo w kierunku inżynieryjnym.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Bezpłatny transport do fabryki z Warszawy (Rondo Daszyńskiego, Ciepłownia Wola).
    • Wsparcie zgranego, przyjaznego zespołu.
    • Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie w PZU dla pracownika, ubezpieczenie dla dziecka w Generali, karta Multisport, dodatki pieniężne świąteczne, dofinansowanie do nauki języków obcych oraz do szkoleń).