• Wszystkie ofertyPruszkówHRHRStażysta w Dziale HR (Learning & Development Department)
    Stażysta w Dziale HR (Learning & Development Department)
    new
    HR
    BorgWarner eMobility Poland

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Od ponad wieku zajmujemy się projektowaniem i produkcją systemów, które definiują sposób, w jaki się poruszamy. Dziś, wraz z najlepszymi na świecie technologami, inżynierami i producentami OEM, przyspieszamy przejście świata na e-mobilność.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Canva

    Microsoft Office

    język angielski

    Mile widziane

    Sharepoint, Prezi

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Cel stanowiska:

    Stażysta w Dziale HR (Learning & Development Department) jest osobą odpowiedzialną za wsparcie w organizacji programów szkoleniowych oraz procesu komunikacji w firmie.

    Kluczowe obowiązki:

    • wsparcie w procesie tworzenia oraz realizacji programów rozwojowych,
    • wsparcie w planowaniu i organizacji szkoleń oraz programów szkoleniowych,
    • tworzenie i aktualizacja materiałów szkoleniowych (w tym tłumaczenie materiałów z/na język angielski),
    • działanie w social media,
    • wsparcie w procesie komunikacji projektów L&D do pracowników (przygotowanie materiałów informacyjnych w podstawowych programach graficznych, np. Canva, Prezi lub podobne),
    • wsparcie administracyjne Zespołu L&D,
    • tworzenie raportów i podsumowań na potrzeby Zespołu L&D.

    Kogo szukamy?:

    • Absolwent Uczelni Wyższej lub Student z pełną dyspozycyjnością w tygodniu,
    • Osoba interesująca się tematyką soft HR,
    • bardzo dobra znajomość MS Office, mile widziana biegły Excel,
    • język angielski na poziomie komunikatywnym,
    • zaangażowanie i motywacja do stałego rozwoju,
    • samodzielność, proaktywność, odpowiedzialność za swoje procesy,
    • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość.

    Mile widziane:

    • znajomość programów Sharepoint, Canva, Prezi lub innych programów graficznych (użytecznych w wewnętrznej komunikacji).

    Najbardziej cenione kompetencje:

    • kreatywność,
    • komunikatywność,
    • współpraca w grupie.

    To oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość zdobycia ciekawego, różnorodnego doświadczenia zawodowego w obszarze L&D,
    • bardzo dobra atmosfera pracy,
    • praca w godzinach biurowych od poniedziałku do piątku,
    • możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu) po okresie pełnego wdrożenia,
    • bezpłatny transport z Warszawy (m.in. Rondo Daszyńskiego, Ciepłownia Wola).
    • atrakcyjny pakiet benefitów.