• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BKey Account Manager (rozwój koncepcji serwisowych w Dywizji Mobility Aftermarket)
    Key Account Manager (rozwój koncepcji serwisowych w Dywizji Mobility Aftermarket)
    new
    Sprzedaż
    Bosch Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

    Zadania:

    • Kooperacje z firmami zewnętrznymi w obszarze zwiększania konkurencyjności sieci Bosch Car Service na rynku polskim
    • Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w obszarze cyfryzacji sieci serwisowej w oparciu o wytyczne z Centrali
    • Zarządzanie jakością w sieci Bosch Car Service w oparciu o dedykowany globalny system
    • Komunikacja zewnętrzna, szkolenia i reklamacje z zakresu regulacji GVO/MVBER
    • Stworzenie, wdrożenie i administracja programem obsługi flot samochodowych w oparciu o koncepcje serwisowe Bosch w ramach przydzielonego budżetu
    • Analiza konkurencji w obszarze powierzonych zadań
    • Promocja produktów i rozwiązań firmy Bosch w obszarze powierzonych zadań

    Profil:

    • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
    • Wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie techniczne
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1); znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość standardów pracy z organizacjami sieciowymi i/lub franczyzowymi
    • Analityczne i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
    • Umiejętności ustalania priorytetów i zarządzania czasem w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów
    • Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami i współpracownikami
    • Umiejętność szybkiego uczenia i dostosowywania się do nowych technologii i systemów
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Benefity:

    • Doświadczony i zgrany zespół
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem
    • Możliwości rozwoju kariery w obrębie firmy Robert Bosch
    • Szeroki dostęp do szkoleń, konferencji i webinarów
    • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie
    • MultiSport, karta LunchPass, kursy językowe
    • Wiele benefitów dla rodzin (np. kolonie letnie dla dzieci)
    • Program poleceń pracowniczych