• Wszystkie ofertyDąbrowa GórniczaInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeTechnik Elektryk
    Technik Elektryk
    Inżynieria
    BP2 SP. Z O.O.

    Dąbrowa Górnicza
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    SEP
    rysunki techniczne
    prawo jazdy kat. B
    montaż
    elektryka
    fotowoltaika

    Mile widziane

    CAD
    SolarEdge

    Opis stanowiska

    BP2 od 1995 r. jest cenionym producentem kompletnych rozwiązań dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Oferujemy swoje usługi również w ramach Stalowego Centrum Serwisowego. Jesteśmy twórcami systemu SOLROOF – zintegrowanego dachu fotowoltaicznego.

    BP2 posiada pięć zakładów produkcyjnych: na terenie Polski (Kraków, Dąbrowa Górnicza), w Słowacji (Košice) oraz w Rumunii (Cluj Napoca, Timișoara).

    Twój zakres obowiązków

    • Wsparcie w opracowaniu dokumentacji projektowej dachów SOOLROF
    • Kontakty z inwestorami
    • Kontakt z podwykonawcami (elektrycy)
    • Wsparcie przy analizie kosztów prac elektrycznych podwykonawców
    • Nadzorowanie terminowej realizacji projektów dachów SOOLROF
    • Nadzór nad zgłoszeniem instalacji BIPV do OSD/PPOŻ

    Nasze wymagania

    • Uprawnienia SEP
    • Doświadczenie przy montażach instalacji fotowoltaicznych
    • Umiejętność czytania i rozumienia schematów elektrycznych, rysunków technicznych, map projektowych, warunków przyłączeniowych z OSD etc.
    • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zespołowej i rozwiązywania problemów, skrupulatność i zaangażowanie.
    • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów na terytorium PL

    • Doświadczenie przy instalacjach fotowoltaicznych opartych o system SolarEdge
    • Znajomość środowiska CAD
    • Znajomość branży dekarskiej

    Benefity

    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • spotkania integracyjne
    • służbowy telefon do użytku prywatnego
    • parking dla pracowników