• Wszystkie ofertyWarszawaDesignMotion DesignMotion Designer
    Motion Designer
    new
    Design
    Brandmed sp. z o.o.

    Warszawa
    2 088 - 3 132 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    pakiet Adobe Creative Cloud

    motion design

    kreatywność

    tworzenie animacji

    montaż video

    Mile widziane

    DaVinci Resolve

    edycja dźwięku

    Animacje 3D

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

     Szukamy osoby, która:

    • Ma min. 3-letnie doświadczenie w pracy w zakresie Motion Design
    • Jest nastawiona na realizację celów i dowożenie zadań
    • Potrafi samodzielnie zarządzać swoją pracą, a jednocześnie pracować na rzecz zespołu
    • Chce pracować w większości zdalnie
    • Świetnie odnajduje się wśród zmian i testowaniu nowych metod/działań
    • Szybko przyswaja wiedzę i lubi się rozwijać
    • Dobrze czuje się w środowisku biznesowym, czuje się komfortowo w dynamicznej atmosferze pracy i jest gotowa do wyzwań związanych z branżą
    • Dobrze się komunikuje i lubi pracę z ludźmi
    • Ma łatwość nawiązywania kontaktów

    Szukamy Motion Designera do zespołu Remedium - jednej z największych platform dla lekarek i lekarzy w Polsce!

    Stale się rozwijamy i nieustannie wdrażamy nowe, innowacyjne projekty. Na bieżąco informujemy o najważniejszych wydarzeniach w zakresie polskiej ochrony zdrowia i tworzymy narzędzia dla środowiska medycznego. Mamy na pokładzie kolejne miejsce: dla Motion Designera. Jesteś zainteresowany/-a? Czytaj dalej i zgłoś się!

    Profile kandydatów, których szukamy:

    • Posiadający wysoko rozwinięte poczucie estetyki; dokładność i kreatywność
    • Biegła znajomość Adobe Creative Suite (Premiere, After Effects, Photoshop, Illustrator)
    • Doświadczenie w tworzeniu animacji i montażu wideo potwierdzona portfolio
    • Znajomość DaVinci Resolve - mile widziane
    • Umiejętność edycji dźwięku - mile widziane
    • Doświadczenie w tworzeniu animacji i montażu wideo przy materiałach edukacyjnych/ kursach VOD i/lub wideopodkastach - mile widziane
    • Umiejętność tworzenia animacji 3D - mile widziane

    Jakie będą Twoje zadania?

    • Przygotowywanie animacji 2D do wykorzystania w materiałach edukacyjnych Remedium (m.in. kursy, wideopodkasty itp.)
    • Montaż i edycja materiałów wideo
    • Udział w spotkaniach online
    • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za produkcję treści

    Dlaczego warto pracować z nami?

    • Będziesz uczestniczyć w rozwoju czołowego portalu medycznego w Polsce.
    • Będziesz mieć realny wpływ na rozwój portalu, a obserwacje i pomysły będą zawsze mile widziane i mogą mieć przełożenie na konkretne działania
    • Pomożesz lekarzom rozwiązywać ich codzienne problemy za pomocą treści i narzędzi dostępnych na portalu.

    Co oferujemy?

    • możliwość pracy w pełni zdalnej
    • środowisko sprzyjające rozwojowi i kreatywnemu myśleniu
    • wsparcie zespołu
    • pensję adekwatną do umiejętności i doświadczenia
    • umowę o dzieło, zlecenie lub B2B

    • wpisujesz się w minimalne kryteria ww. profilu osoby, której szukamy (jeśli jesteś bardziej doświadczony/a - nie rezygnuj, jesteśmy otwarci!)
    • umiesz zarządzać sobą w czasie i priorytetyzować zadania
    • nie boisz się wyzwań, nie wstydzisz porażek i jesteś otwarty/a na eksperymenty
    • dobrze odnajdujesz się w nowych technologiach

    Rekrutacja składa się z 2 etapów:

    • rozmowy rekrutacyjnej,
    • płatnego zadania rekrutacyjnego.

    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Czekamy na Twoje zgłoszenie! W razie pytań pisz do nas na adres poniżej.

    2 088 - 3 132 USD

    Dowolna