• Wszystkie ofertyGdańskInżynieriaAutomatykaInżynier automatyk
    Inżynier automatyk
    Inżynieria
    Bros Control sp. z o.o.

    Gdańsk
    1 815 - 3 371 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    dobra organizacja pracy

    Microsoft Office Excel

    pomysłowość

    odpowiedzialność

    prawo jazdy kat. B

    skuteczna komunikacja

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Udział w projektowaniu systemów sterowania i systemów bezpieczeństwa
    • Przygotowywanie schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej
    • W przypadku predyspozycji: programowanie sterowników PLC, robotów przemysłowych i kolaboracyjnych, systemów wizyjnych
    • Przygotowywanie aplikacji paneli operatorskich HMI
    • Nadzór nad budową szaf sterowniczych, montażami obiektowymi
    • Uruchomienia systemów automatyki
    • Współpraca z innymi działami firmy oraz współpraca z klientami

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Dobrze widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub gotowość do intensywnej nauki
    • Umiejętność programowania sterowników PLC i tworzenia aplikacji na panele HMI
    • Dobrze widziana znajomość programu SEE Electrical Expert lub EPLAN
    • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV
    • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym i pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych
    • Umiejętność delegowania zadań oraz pracy w zespole :-)

    To oferujemy

    • Pracę w zespole inżynierów z pasją
    • Możliwość realizowania siebie i swoich pomysłów w zróżnicowanych projektach
    • Rozwój! Poszerzanie wiedzy z zakresu automatyki przemysłowej, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
    • Elastyczne godziny pracy
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
    • Udział w systemie premiowym
    • Umowę o pracę lub jeśli wolisz, inną formę współpracy
    • Klimatyczne klimatyzowane biuro i darmowy parking
    • Dopłacamy do karty Multisport i prywatnej opieki medycznej, mamy ubezpieczenie grupowe

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • elastyczny czas pracy
    • spotkania integracyjne
    • brak dress code’u
    • kawa / herbata
    • parking dla pracowników
    • możliwość uzyskania uprawnień

    O nas

    BROS Control Sp. z o.o. - Twoja przyszłość w automatyce

    Od skromnych projektów do lidera innowacji - BROS Control to polska firma założona w 2014 roku przez grupę entuzjastycznych inżynierów automatyki. Dziś stajemy jako zespół doświadczonych profesjonalistów, pasjonatów technologii, którzy wspólnie realizują zaawansowane projekty z zakresu systemów sterowania oraz budowy maszyn.

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy zespołem wierzącym w moc innowacji i ciągłe doskonalenie. Sukces w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie zależy od naszej kreatywności, elastyczności i zdolności do adaptacji.

    Co robimy?

    Jako integrator systemów sterowania oraz dostawca maszyn projektowanych na miarę, oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie automatyki przemysłowej. Charakteryzuje nas innowacyjność, wysoka jakość wykonania i dopasowanie do indywidualnych potrzeb klientów.

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    W BROS Control każdy ma wpływ na rozwój firmy i realizowane projekty. Cenimy otwartość, kreatywność i zaangażowanie. Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia, możliwości rozwoju i pracę w atmosferze pełnej pasji do technologii.

    Jeśli chcesz dołączyć do zespołu, który każdego dnia rozwija się i tworzy rozwiązania zmieniające świat automatyki przemysłowej – BROS Control czeka właśnie na Ciebie.

    Zacznij swoją przygodę z nami już dziś! Odwiedź www.broscontrol.pl i poznaj nas lepiej.

    1 815 - 3 371 USD