• Wszystkie ofertyWrocławFinanseInneAsystent ds. Administracji Finansowej
    Asystent ds. Administracji Finansowej
    Finanse
    C.H. Robinson

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    C.H. Robinson oferuje rozwiązania logistyczne dla firm na całym świecie i dla różnych branż. Zarządzając frachtem o wartości 28 miliardów dolarów i wysyłając 20 milionów przesyłek rocznie, jest jedną z najpotężniejszych i najlepiej połączonych platform logistycznych na świecie. Możliwości rozwoju, codzienna praca z językami obcymi, unikalna atmosfera pracy - to główne powody, dla których warto dla nas pracować. Charakteryzuje nas kultura oparta na współpracy, jednocześnie zdeterminowana przez ambitne cele. Dołącz do naszej sieci talentów i pomóż nam połączyć świat.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Opis stanowiska

    C.H. Robinson poszukuje osoby, która dołączy do zespołu w Finansowym Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu jako Asystent ds. Administracji Finansowej.

    W tej roli będziesz mieć bezpośredni wpływ na efektywność i dokładność naszych globalnych operacji finansowych. Codziennie będziesz współpracować z zespołami z całego świata, sprawnie procesować faktury i dokumenty księgowe oraz wspierać klientów w rozwiązywaniu problemów księgowych. Oferujemy możliwość pracy na międzynarodowych projektach, kompleksowy pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz codzienne wsparcie zespołu.

    Po okresie 3 miesięcy pracy z biura, czeka na Ciebie możliwość pracy hybrydowej w systemie 3 dni w biurze i 2 dni z domu.

    Jeśli szukasz pierwszej pracy w księgowości lub zależy Ci na zmianie ścieżki kariery aplikuj teraz i stań się kluczową częścią naszego dynamicznego zespołu!

    OBOWIĄZKI:

    • ​ Codzienna współpraca z globalnymi zespołami operacyjnymi i finansowymi
    • Sprawne procesowanie faktur i innych dokumentów ksiegowych
    • Wsparcie klientów zewnętrznych i wewnętrznych w rozwiązywaniu problemów związanych z procesami księgowymi
    • Obsługa płatności i alokacja wpłat

    WYMAGANIA

    • Posługujesz się jęz. angielskim na poziomie min.B2
    • Lubisz pracę w zespole
    • Dokładność, rzetelność i dobra organizacja

    OFERUJEMY:

    • Rozwinięty program wdrożeniowy oraz realne możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się, globalnej organizacji
    • Przyjazne, otwarte i inkluzywne miejsce pracy, które zachęca do innowacyjnego myślenia
    • Możliwość rozwijania umiejętności językowych w naszych wielojęzycznych biurach
    • Dostęp do platform szkoleniowych, takich jak Percipio i GoFluent umożliwiające stałe nabywanie wiedzy
    • Praca hybrydowa po 3-miesięcznym okresie wdrożenia
    • Możliwość pracy na nowoczesnych narzędziach i systemach finansowo-księgowych
    • Kompleksowe Świadczenia: atrakcyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników, Program Pomocy Pracowniczej (EAP), Plan Zakupu Akcji Pracowniczych (ESPP) po pierwszym roku pracy, System kafeteryjny MyBenefit, Bezpłatną opiekę medyczną w sieci prywatnych klinik oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie