• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażZarządzanie sprzedażąSpecjalista ds. sprzedaży usług cateringowych
    Specjalista ds. sprzedaży usług cateringowych
    new
    Sprzedaż
    Catering FN

    Catering FN

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    sprzedaż

    język angielski

    analiza

    Mile widziane

    dobra organizacja pracy

    pomysłowość

    Opis stanowiska

    Poszukujemy energicznej i zmotywowanej osoby na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży usług cateringowych. Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży, jesteś zorientowany na klienta i pasjonujesz się branżą eventową, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż usług cateringowych na wydarzenia, imprezy i spotkania biznesowe
    • Kompleksowa obsługa klienta – od pierwszego kontaktu, przez przygotowanie ofert, aż po finalizację wydarzeń
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz prezentowanie oferty i produktów firmy
    • Analiza rynku i konkurencji w celu dostosowania i optymalizacji oferty
    • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy oraz zawieranie umów
    • Nadzór nad realizacją zamówień, kontrola nad przebiegiem i zakończeniem usług
    • Odpowiedzialność za realizację założonych celów sprzedażowych

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w sprzedaży, preferowane w branży gastronomicznej, eventowej lub pokrewnych
    • Umiejętność nawiązywania relacji i negocjacji handlowych
    • Kreatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Zdolność analitycznego myślenia i dostosowywania się do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych
    • Orientacja na osiąganie wyników

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym uzależnionym od wyników sprzedaży
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole

    Jeśli jesteś osobą ambitną, zorientowaną na wyniki i gotową do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do aplikowania!

    Serdecznie zachęcamy do aplikowania :)