• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdyniaPMWicedyrektor Szkoły
    Wicedyrektor Szkoły
    new
    PM
    Centrum Nauki i Biznesu Żak

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Chcemy, aby nasi klienci znajdowali pracę w zawodzie. Zdobywali upragnione awanse albo po prostu - rozwijali swoją pasję. My jesteśmy drogą, która prowadzi do ostatecznej destynacji: SUKCES.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    pedagogika

    samodzielność

    dobra organizacja pracy

    prowadzenie dokumentacji

    sumienność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów, kształcącą osoby dorosłe w trybie zaocznym i stacjonarnym. Podczas gdy wiele szkół niepublicznych ogranicza lub kończy działalność, nasz zaangażowany i oddany zespół ciągle się rozwija.

    Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

    WICEDYREKTOR SZKOŁY

    Miejsce pracy: Gdynia

     Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować:

    • Prowadzeniem i nadzorem nad dokumentacją szkolną zgodnie z przepisami prawa oświatowego
    • Organizacją procesu kształcenia w podległej placówce
    • Przygotowywaniem i nadzorem nad egzaminami organizowanymi przy współpracy z OKE
    • Rekrutacją nauczycieli i wspieraniem ich w realizacji działań
    • Przygotowywaniem planów zajęć.
    • Wspieraniem dyrektora szkoły we wszelkich sprawach dydaktycznych

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (minimum licencjat),
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w szkole
    • Przygotowanie pedagogiczne
    • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji szkolnej
    • Umiejętność odnajdowania się w sytuacjach trudnych
    • Samodzielność i doskonała organizacja pracy
    • Pozytywne nastawienie i otwartość w komunikacji

    Przygotowaliśmy dla Ciebie:

    • Stabilne zatrudnienie umowa o pracę na pełen etat
    • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
    • Możliwość rozwoju dzięki pakietowi szkoleń
    • Benefity pozapłacowe - ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna na bardzo atrakcyjnych warunkach