• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSpecjalista / Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży i obsługi klienta
    Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży i obsługi klienta
    Sprzedaż
    Centrum Respo

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    obsługa klienta

    sprzedaż

    Customer Experience

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O nas i o ofercie:

    Centrum Respo to dynamicznie rozwijająca się firma dietetyczno-technologiczna. Wciąż powiększamy nasz zespół – potrzebujemy ludzi kreatywnych, zmotywowanych do działania, zaangażowanych w to, co robią i chętnych do kreowania rzeczywistości dookoła siebie.

    Jako Specjalista ds. wsparcia sprzedaży i obsługi klienta będziesz odpowiedzialny za codzienny kontakt telefoniczny z naszymi pacjentami.

    W Respo cenimy sobie relacje dlatego dużą wagę przykładamy do procesu rekrutacji. Zależny nam na osobach, które posiadają zarówno kompetencje oczekiwane w danym obszarze, ale też podzielają nasze wartości. Dołączając do nas będziesz mieć okazję przekonać się na własne oczy, że kluczem do naszego sukcesu są przede wszystkim świetni ludzie.

    Proces rekrutacji będzie składał się z następujących etapów:

    1. Wykonanie testu merytorycznego
    2. Spotkanie online z HR
    3. Spotkanie online z Managerem Teamu Diety

    Wymagania

    • doświadczenie w sprzedaży jako warunek konieczny
    • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
    • znajomość języka angielskiego w stopniu min. średniozaawansowanym
    • wysoka kultura osobista
    • umiejętności sprzedażowe, nastawione na budowanie relacji z klientem
    • znajomość zagadnień i trendów Customer Experience
    • nastawienie na zrozumienie potrzeb klienta
    • doświadczenie w formie zdalnej

    Obowiązki

    • realizacja celów sprzedażowych
    • dbanie o najwyższy poziom satysfakcji Klienta
    • kontakt telefoniczny z klientami (nastawiony na generowanie sprzedaży)
    • ścisła współpraca z resztą zespołu

    Oferujemy:

    • 20 dni płatnej przerwy w pracy i dodatkowy dzień wolny w urodziny:)
    • przyjazną atmosferę pracy w wyjątkowej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • dofinansowanie do pakietu Medicover i Multisport
    • sprzęt firmowy
    • stabilna współpraca