• Wszystkie ofertyZawiercieFinanseBankowośćSpecjalista ds. finansowania
    Specjalista ds. finansowania
    new
    Finanse
    Ceres Finanse

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Stwórz z nami przyszłość finansowania! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży finansowej oraz ubezpieczeniowej, poszukującą utalentowanego i ambitnego specjalisty ds. finansowania.

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych.
    • Utrzymywanie współpracy z klientem biznesowym.
    • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi.
    • Umiejętność dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb klientów.
    • Współpraca z działem backoffice w celu realizacji procesów finansowych.
    • Współpraca z działem ubezpieczeń, w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta.

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz relacji.
    • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy.
    • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
    • Samochód służbowy wraz z kartą paliwową.
    • Umowę o pracę lub B2B zgodnie z preferencjami kandydata.
    • Możliwości rozwoju zawodowego.
    • Przyjazną atmosferę pracy w zespole zaangażowanych profesjonalistów.
    • Benefity pracownicze, w tym prywatną opiekę medyczną i karnety sportowe.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@ceresfinanse.pl

    Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w firmie, która stawia na innowacje i profesjonalizm!

    www.ceresfinanse.pl