• Wszystkie ofertyZakopaneSprzedażSprzedaż B2BDoradca Klienta ds. gastronomii
    Doradca Klienta ds. gastronomii
    new
    Sprzedaż
    Chefs Culinar

    Zakopane
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    komunikatywność

    Microsoft Office

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Chefs Culinar to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych oraz kompleksowa obsługa klienta. Naszą specjalizacją jest dedykowana obsługa firm gastronomicznych, dla których od lat jesteśmy partnerami w biznesie. Zaufaniem obdarzyło nas wiele restauracji, hoteli, firm cateringowych i punktów zbiorowego żywienia. Świadczymy swoje usługi w Niemczech, Danii, Szwecji, Niderlandach, Austrii oraz Polsce. Nad wysokiej jakości serwisem dla klientów Chefs Culinar czuwa ponad 6000 pracowników, których kompetencje i skuteczność codziennie budują nasz sukces.

    Pracodawca godny zaufania? Tak, Chef!

    Chcesz, aby ktoś doceniał Twoje kwalifikacje, inspirował i stawiał przed Tobą wyzwania?

    Dołącz do naszego zespołu.

    Miejsce pracy: Zakopane

    Twój zakres obowiązków:

    • Poszukiwanie i pozyskiwanie do współpracy klientów sektora gastronomii
    • Budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami
    • Realizacja celów sprzedażowych, rozwijanie sprzedaży w swoim obszarze
    • Negocjowanie warunków współpracy
    • Rozpoznawanie potrzeb klientów i profesjonalne doradztwo
    • Współpraca z działem zakupów oraz logistyki
    • Dbanie o zachowanie standardów i dobry wizerunek firmy

    Nasze wymagania:

    • 2-3 lat doświadczenia w sprzedaży w branży gastronomicznej, produkcja żywności, dystrybucja żywności
    • Wykształcenie min. średnie
    • Orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
    • Umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży
    • Bardzo dobra orientacja w terenie i znajomość lokalnego rynku gastronomicznego
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie + dobrze zaprojektowany system premiowy
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Szkolenia produktowe i asortymentowe podnoszące kwalifikacje zawodowe
    • Opiekę medyczną w placówkach Enelmed oraz placówkach partnerskich
    • Ubezpieczenie na życie i zdrowie
    • Dofinansowanie do zajęć sportowych i platformy edukacyjnej
    • Program wdrożeniowy
    • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)