• Wszystkie ofertyWiskitkiFinanseInneMłodszy specjalista ds. windykacji
    Młodszy specjalista ds. windykacji
    new
    Finanse
    Chefs Culinar

    Wiskitki
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    windykacja

    dobra organizacja pracy

    Microsoft Office

    Microsoft Office Excel

    skuteczna komunikacja

    Opis stanowiska

    Chefs Culinar to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych oraz kompleksowa obsługa klienta. Naszą specjalizacją jest dedykowana obsługa firm gastronomicznych, dla których od lat jesteśmy partnerami w biznesie. Zaufaniem obdarzyło nas wiele restauracji, hoteli, firm cateringowych i punktów zbiorowego żywienia. Świadczymy swoje usługi w Niemczech, Danii, Szwecji, Niderlandach, Austrii oraz Polsce. Nad wysokiej jakości serwisem dla klientów Chefs Culinar czuwa ponad 6000 pracowników, których kompetencje i skuteczność codziennie budują nasz sukces.

    Pracodawca godny zaufania? Tak, Chef!

    Chcesz, aby ktoś doceniał Twoje kwalifikacje, inspirował i stawiał przed Tobą wyzwania?

    Dołącz do naszego Zespołu !

    Miejsce pracy: Wiskitki ul.Kulinarna 6

    Zadania:

    • Prowadzenie postępowań windykacyjnych;
    • Bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z dłużnikami;
    • Negocjowanie warunków spłaty zadłużenia;
    • Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności;
    • Przygotowywanie wezwań do zapłaty, monitorowanie spłaty należności;
    • Przekazywanie spraw na drogę postępowania sądowego oraz egzekucyjnego
    • Prowadzenie korespondencji wyjaśniającej;
    • Współpraca z poszczególnymi działami firmy - raportowanie wyników, proaktywne reagowanie na problemy windykacyjne;

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy w obszarze windykacji;
    • Dobra organizacja pracy;
    • Zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków;
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
    • Sumienność, poczucie odpowiedzialności, skrupulatność
    • Praktyczna wiedza z zakresu dochodzenia należności;
    • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie MS Excel;

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Dobre warunki pracy - nowoczesny budynek z kantyną pracowniczą
    • Program wdrożeniowy
    • Opiekę Medyczną w placówkach Enelmed oraz placówkach partnerskich
    • Ubezpieczenie na Życie i Zdrowie
    • Dofinansowanie do zajęć sportowych i platformy edukacyjnej