• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańMarketingMarketingTraffic Manager
    Traffic Manager
    Marketing
    Chromatique

    Chromatique

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    priorytetyzacja

    dobra organizacja pracy

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zakres obowiązków

    Wyobraźnia poniosła Cię kiedyś w stronę zarządzania ruchem? Gdy układasz klocki to nikt nie reaguje w sposób “Ej, to j...est niestabilna konstrukcja”? Zdarzy się, że znajomi Ciebie proszą o organizację wyjazdów, imprez, domówek, a nawet wesel? To objawy, że jesteś ogarniętą osobą, która potrafi organizować pracę. I takiej osoby właśnie szukamy!

    Potrzebujemy Traffic Managera, który poukłada nasze klocki tasków i projektów w taki sposób, by konstrukcja Klient-Accounci-Kreacja była stabilna i zadowolona! Do twoich zadań będzie należeć określanie capacity działów wraz z ich managerami, negocjowanie terminów z działem client service, układanie i kontrolowanie terminowości realizacji projektów, a także optymalizacja procesów w oparciu o feedback klientów i zespołu.

    WYMAGAMY

    • znajomości procesów i składowych agencji kreatywnych tak, aby rozróżnić dwójkę kreatywną od dwójki accountów,
    • znajomości kompetencji działów w branży reklamowej, która pozwala odróżnić creative directora od art directora,
    • zdolności planowania projektów oraz zarządzania czasem tak, że nawet NASA wstanie i zaklaska,
    • znajomości języka angielskiego na poziomie B2. If you have difficulty measuring your level, we strongly advise you to read this joke and laugh: I've always wanted a job cleaning mirrors... It's just something I can see myself doing.
    • doświadczenia w tworzeniu harmonogramów i kosztorysów, do których nawet najbardziej zawistna bibliotekarka nie będzie miała uwag.

    OFERUJEMY:

    • pracę z międzynarodowymi brandami, w lokalnej atmosferze
    • wynagrodzenie, od którego głowa spokojna,
    • więcej możliwości rozwijania się niż papier toaletowy lub czerwony dywan,
    • pracę w zespole, który przyjemnie* ogarniać.

    *obowiązują zasady i wyjątki

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV , klikając w przycisk aplikowania.

    PS Odpisujemy z zaproszeniem na spotkanie, tylko wybranym osobom.

    O nas

    Nie kręcimy się w kółko, nie narysujesz nas od cyrkla, a nasz własny ogon nam nie smakuje. Kreatywność i wyjątkowość ma więcej wymiarów, a to właśnie ich szukamy. Chromatique - komunikacja wielowymiarowa. A nazwę wymyślił nam Francuz. Także enchanté!