• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedażKey Account Manager z językiem niemieckim
    Key Account Manager z językiem niemieckim
    new
    Sprzedaż
    Clever Frame Sp. z o.o.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język niemiecki

    Prawo jazdy kategorii B.

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Na dobry początek poznaj nas nieco lepiej! Nasz zespół specjalizuje się w kompleksowych realizacjach wystawienniczych oraz projektowaniu nowoczesnych przestrzeni komercyjnych. Przez przez ponad 20 lat zrealizowaliśmy tysiące projektów dla klientów krajowych i zagranicznych, a każdy sukces zawdzięczamy różnorodności - zarówno w zakresie naszych produktów, jak i projektów realizowanych z naszymi Partnerami. Nasze zasady biznesowe potwierdza m.in. przyznane nam wyróżnienie - Nagroda 30 Kreatywnych Wrocławia. Przed nami kolejne wyzwania, dlatego poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Key Account Manager i będzie wspierała nasze działania na rynku niemieckim. Czujesz, że to stanowisko jest właśnie dla Ciebie? Daj nam się poznać!

    Twój zakres obowiązków

    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami. Pozyskiwanie nowych i obsługa zainteresowanych klientów w języku niemieckim.
    • Sprzedaż modułowego systemu aranżacji przestrzeni promocyjnej na targi i wydarzenia eventowe oraz systemu aranżacji sklepów na rynki zagraniczne.
    • Analiza rynku oraz identyfikowanie nowych możliwości biznesowych.
    • Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży, dostosowanej do specyfiki rynku europejskiego.
    • Negocjowanie warunków współpracy oraz przygotowywanie ofert handlowych.
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.
    • Monitorowanie wyników sprzedaży oraz przygotowywanie raportów i analiz.
    • Raportowanie sprzedaży, zgodnie z polityką firmy.

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie na stanowisku Key Account Managera lub w podobnej roli z klientem korporacyjnym.
    • Mile widziana znajomość specyfiki rynku niemieckiego oraz doświadczenie w pracy z klientami z tego regionu - nie jest to warunek konieczny.
    • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - C1/C2 - warunek konieczny.
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem - mile widziana, choć niekonieczna.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
    • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i umiejętność skutecznego zarządzania sobą w czasie.
    • Swoboda pracy przed kamerą oraz umiejętność prowadzenia prezentacji online.
    • Orientacja na wynik, zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji oraz inicjatywa w działaniu.
    • Prawo jazdy kategorii B.
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży materiałów POS, wysp sprzedażowych, rozwiązań shop in shop, doświadczenie targowe lub eventowe.

    To oferujemy

    • UoP lub kontrakt B2B od pierwszego dnia zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w międzynarodowych projektach.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników.
    • Bardzo atrakcyjny system premiowy, jako uzupełnienie wynagrodzenia podstawowego.
    • Niezbędne narzędzia pracy, także do użytku prywatnego (telefon, laptop).
    • Elastyczne warunki pracy – możliwość pracy hybrydowej (po okresie próbnym) oraz 6- godzinne piątki od pierwszego tygodnia współpracy.
    • Opieka trenera wewnętrznego i coacha - dbamy o ciągły rozwój pracowników
    • Onboarding, opiekę buddy'ego w trakcie okresu wdrożenia, wsparcie merytoryczne, szkolenia i coachingi, dostosowane do etapu rozwoju pracownika.
    • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w ramach struktury Spółki.
    • Samodzielność w działaniu, możliwość realizacji własnych pomysłów - stawiamy na kreatywność.
    • Partnerską współpracę opartą na otwartej komunikacji, wzajemnym szacunku i zaufaniu oraz odpowiedzialnym podejściu do zadań.

    Benefity

    • Prywatna opieka medyczna
    • Pracownicze Plany Kapitałowe
    • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
    • Spotkania integracyjne
    • Służbowy telefon i laptop do użytku prywatnego
    • Brak dress code’u
    • Jeden krótszy dzień pracy