• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BDoradca Klienta Biznesowego - Ubezpieczenia Należności
    Doradca Klienta Biznesowego - Ubezpieczenia Należności
    new
    Sprzedaż
    Coface

    Coface

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    samodzielność

    sprzedaż B2B

    dobra organizacja pracy

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Grupa Coface, której początki sięgają 1946 roku, jest światowym liderem w zakresie ochrony, finansowania i zarządzania należnościami. Posiadamy swoje oddziały w 67 krajach (a poprzez sieć firm partnerskich obecni jesteśmy w 100 krajach), w których usługi świadczy 4580 specjalistów. Na rynku polskim działamy od 1992 roku i jesteśmy jedyną spółką, która zarządza należnościami poprzez 4 linie biznesowe: ubezpieczenie należności, faktoring, informację handlową i windykację należności B2B. Więcej informacji: www.coface.pl

    Doradca Klienta Biznesowego - Ubezpieczenia Należności

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Pozyskanie nowych klientów - zapewniamy wewnętrzne bazy kontaktów, które ułatwią pracę
    • Sprzedaż polis ubezpieczenia należności dedykowanych dla klientów biznesowych
    • Kontakty telefoniczne z klientami, badanie potrzeb, przygotowywanie i przedstawienie oferty
    • Samodzielne prowadzenie kalendarza spotkań – dla Twojej wygody dokumenty sprzedażowe możesz przygotować w domu lub w biurze
    • Spotkania z Klientami na przypisanym do Ciebie obszarze lub online za pośrednictwem platformy Teams

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w bezpośrednim pozyskiwaniu klientów i sprzedaży produktów dla klientów biznesowych bez względu na branżę
    • wykonywania „skutecznych zimnych telefonów”, co będzie pomocne w budowaniu relacji z klientami
    • umiejętności rozpoznawania potrzeb klienta oraz podejścia do sprzedaży wg. zasady „wygrany- wygrany”
    • wykorzystywanie do kontaktu z klientami różnych kanałów komunikacji: telefonicznych, mailowych a także bezpośrednich spotkań oraz online
    • umiejętność efektywnego zarządzania czasem i zadaniami

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z 78-letnią tradycją w branży ubezpieczeniowej, działającą w 57 krajach
    • Laptop, telefon, a jeśli potrzebujesz – monitor do Twojego domowego stanowiska pracy
    • Samochód służbowy, który możesz wykorzystać także do użytkowania prywatnego
    • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej w PZU, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie - oferujemy pakiety zarówno dla Ciebie, jak i Twoich najbliższych
    • Dostęp do platformy wellbeingowej MultiLife, aby zapewnić Ci zdrowie, kondycję i wewnętrzny spokój
    • Dofinansowanie do żłobka lub przedszkola, wypoczynku oraz bony świąteczne
    • Bonus (do 1500 zł) za polecenie osoby, która dołączy do naszego zespołu z Twojej rekomendacji
    • Wynagrodzenie składające się z dwóch elementów - podstawa + prowizja zależna od wyników
    • Elastyczny, hybrydowy system pracy – łącz życie zawodowe z prywatnym na własnych zasadach, pracując w dogodnym dla Ciebie modelu
    • Pracę w świeżo wyremontowanym biurze w Warszawie zlokalizowanym tylko 2 minuty od Dworca Zachodniego
    • Kompleksowy, 3-miesięczny proces onboardingu – Twój “buddy” zapozna Cię z produktem, naszą strategią sprzedaży oraz organizacją, bo brak doświadczenia w branży nie jest przeszkodą do pracy z nam
    • Bezpłatne, grupowe lekcje języka angielskiego z lektorem – w godzinach pracy
    • Szansę na rozwój w strukturach grupy i regionu, dzięki udziałowi w rekrutacjach międzynarodowych i współpracy z oddziałami Coface zagranicą
    • Możliwość udziału w procesie mentoringowym  – także dla nowych pracowników
    • Dofinansowanie do studiów podyplomowych
    • Spotkania integracyjne, działania CSR i wolontariaty oraz akcje dobroczynne – robimy dobro i myślimy o innych.