• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BJunior Account Manager
    Junior Account Manager
    new
    Sprzedaż
    Coface

    Coface

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    samodzielność

    sprzedaż B2B

    dobra organizacja pracy

    język angielski

    Opis stanowiska

    Grupa Coface, której początki sięgają 1946 roku, jest światowym liderem w zakresie ochrony, finansowania i zarządzania należnościami. Posiadamy swoje oddziały w 67 krajach (a poprzez sieć firm partnerskich obecni jesteśmy w 100 krajach), w których usługi świadczy 4580 specjalistów. Na rynku polskim działamy od 1992 roku i jesteśmy jedyną spółką, która zarządza należnościami poprzez 4 linie biznesowe: ubezpieczenie należności, faktoring, informację handlową i windykację należności B2B. Więcej informacji: www.coface.pl

    Junior Account Manager - Warszawa

    Twoje zadania:

    • budowanie relacji z klientem (kontakt telefoniczny, mailowy, spotkania, prezentacje) oraz bieżąca obsługa powierzonego portfela klientów,
    • odnawianie umów,
    • analiza potrzeb klienta oraz przygotowanie adekwatnych rozwiązań,
    • przygotowywanie raportów, analiz i planów dotyczących zarządzanego portfela klientów,
    • czynny udział w wydarzeniach zewnętrznych, mający na celu reprezentację firmy
    • budowanie bazy kontaktów biznesowych,
    • przestrzeganie procedur dotyczących poziomu obsługi klientów, zgodnie ze zdefiniowaną segmentacją klientów.

    • satysfakcja klienta jest dla Ciebie priorytetem,
    • interesujesz się rozwiązaniami finansowymi dla przedsiębiorstw,
    • posiadasz doświadczenie w kontakcie z klientem (sektor B2B),
    • posiadasz wyższe wykształcenie (mile widziane kierunki ekonomiczne i finansowe),
    • charakteryzuje Cię samodzielność oraz bardzo dobra organizacja własnej pracy,
    • potrafisz porozumieć się w  języku angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z 78-letnią tradycją w branży ubezpieczeniowej, działającą w 57 krajach
    • Laptop, telefon, a jeśli potrzebujesz – monitor do Twojego domowego stanowiska pracy
    • Samochód służbowy, który możesz wykorzystać także do użytkowania prywatnego
    • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej w PZU, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie - oferujemy pakiety zarówno dla Ciebie, jak i Twoich najbliższych
    • Dostęp do platformy wellbeingowej MultiLife, aby zapewnić Ci zdrowie, kondycję i wewnętrzny spokój
    • Dofinansowanie do żłobka lub przedszkola, wypoczynku oraz bony świąteczne
    • Bonus (do 1500 zł) za polecenie osoby, która dołączy do naszego zespołu z Twojej rekomendacji
    • Wynagrodzenie składające się z dwóch elementów - podstawa + prowizja zależna od wyników
    • Elastyczny, hybrydowy system pracy – łącz życie zawodowe z prywatnym na własnych zasadach, pracując w dogodnym dla Ciebie modelu
    • Pracę w świeżo wyremontowanym biurze w Warszawie zlokalizowanym tylko 2 minuty od Dworca Zachodniego
    • Kompleksowy, 3-miesięczny proces onboardingu – Twój “buddy” zapozna Cię z produktem, naszą strategią sprzedaży oraz organizacją, bo brak doświadczenia w branży nie jest przeszkodą do pracy z nam
    • Bezpłatne, grupowe lekcje języka angielskiego z lektorem – w godzinach pracy
    • Szansę na rozwój w strukturach grupy i regionu, dzięki udziałowi w rekrutacjach międzynarodowych i współpracy z oddziałami Coface zagranicą
    • Możliwość udziału w procesie mentoringowym  – także dla nowych pracowników
    • Dofinansowanie do studiów podyplomowych
    • Spotkania integracyjne, działania CSR i wolontariaty oraz akcje dobroczynne – robimy dobro i myślimy o innych.