• Wszystkie ofertyKatowiceInneKonsultant systemu ERP Microsoft Dynamics 365 (AX) w obszarze Zakupy/Sprzedaż/Projekty
    Konsultant systemu ERP Microsoft Dynamics 365 (AX) w obszarze Zakupy/Sprzedaż/Projekty
    new
    Inne
    COIG S.A.

    COIG S.A.

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    Microsoft Office

    Microsoft Office Excel

    język angielski

    Mile widziane

    MS SQL

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Główne zadania na stanowisku:

    • Wdrażanie systemu ERP Microsoft Dynamics 365 F&O (dawniej Dynamics AX)
    • Przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych
    • Szkolenie użytkowników
    • Zdalne wsparcie użytkowników,
    • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej systemu

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe
    • dobra znajomość pakietu MS Office, a szczególności MS Excel
    • umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność przygotowania prezentacji - szukamy osoby komunikatywnej, gotowej podejmować ciekawe wyzwania
    • umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji
    • elastyczność w pracy na projekcie tj. poszukiwanie i dopasowywanie rozwiązań do oczekiwań klienta
    • otwartości na poszerzanie wiedzy i kompetencji
    • znajomości języka angielskiego – w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji
    • prawo jazdy kategorii B
    • dyspozycyjność

    Mile widziane:

    • znajomość zagadnień związanych relacyjnymi bazami danych MS SQL
    • znajomości technik integracji systemów i analiz biznesowych
    • doświadczenia w obsłudze i wdrażaniu systemów ERP

    Oferujemy:

    • udział w projektach wykorzystujących jeden z najnowocześniejszych systemów ERP na rynku
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • przyjazną atmosferę pracy
    • stabilną pracę w firmie będącej liderem na rynku
    • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
    • atrakcyjne warunki płacy i pracy
    • po okresie przygotowania do pełnionej funkcji możliwość pracy zdalnej (hybrydowej)