• Wszystkie ofertySkawinaHoReCaGastronomiaWłasna kawiarnia Costa Coffee bez wkładu. Poprowadź z nami swój biznes!
    Własna kawiarnia Costa Coffee bez wkładu. Poprowadź z nami swój biznes!
    new
    HoReCa
    Costa Coffee

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie zespołem

    obsługa klienta

    sprzedaż

    Mile widziane

    gastronomia

    obługa kasy fiskalnej

    Opis stanowiska

    Dołącz do ponad 600 agentów i agentek Lagardère Travel Retail w Polsce i poprowadź z nami swoją własną kawiarnię Costa Coffee!

    Jako nasz/a partner/ka będziesz budować własny zespół baristów i aktywnie rozwijać sprzedaż, dbając o dobrą atmosferę, jakość i bezpieczeństwo produktów oraz obsługę klienta zgodnie ze standardami sieci. My zajmiemy się negocjacjami z dostawcami, zatowarowaniem i opłatami za lokal. Ty – rozwiniesz własną działalność i pasję do kawy w sprawdzonym i bezpiecznym modelu biznesowym.

    Własna kawiarnia Costa Coffee: Twój biznes z globalnym wsparciem.

    Co oferujemy:

    • gotową do otwarcia, w pełni wyposażoną i zatowarowaną kawiarnię Costa Coffee w atrakcyjnej lokalizacji
    • brak wkładu własnego – zabezpieczeniem umowy jest kaucja zwrotna
    • brak kosztów związanych z lokalem (czynsz, prąd i in.) oraz zatowarowaniem (to my je pokrywamy)
    • pełen pakiet szkoleń na dobry i bezpieczny start
    • możliwość zdobycia certyfikatu baristy – zapewniamy szkolenia z mistrzami Polski dla Ciebie i Twoich pracowników
    • stałe marketingowe, merytoryczne i techniczne wsparcie Costa Coffee – wiodącej marki kawiarnianej w Polsce oraz Lagardère Travel Retail – międzynarodowej grupy z portfolio blisko 40 brandów i 25-letnim doświadczeniem w działalności na polskim rynku
    • dostęp do nowoczesnych narzędzi ułatwiających prowadzenie własnego biznesu
    • długofalową, stabilną współpracę (umowa na czas nieokreślony)
    • przychody, na które masz realny wpływ, oparte na systemie prowizyjnym z gwarantowaną podstawą

    Benefity:

    • możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z prywatnej opieki medycznej w Medicover oraz z karty sportowej Multisport Plus
    • zniżki na produkty w sklepach, kawiarniach oraz restauracjach prowadzonych przez Lagardère Travel Retail w Polsce (m.in. So Coffee, 1Minute Smacznego!, Relay, Inmedio, Aelia Duty Free, Costa Coffee)

    Nasze wymagania:

    • działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia (możesz to zrobić dopiero po szkoleniu)
    • umiejętność budowania zespołu i zarządzania jego pracą
    • kompetencje związane z wysokiej jakości obsługą klienta
    • zaangażowanie i aktywne, przedsiębiorcze podejście do sprzedaży
    • chęć ciągłego poszerzania wiedzy gastronomicznej i rozwijania pasji do kawy
    • obsługa kasy fiskalnej i doświadczenie w gastronomii - mile widziane 😊

    Costa Coffee to międzynarodowa sieć kawiarni założona w 1971 roku w Londynie. To właśnie wtedy powstała legendarna mieszanka Mocha Italia, która nieustannie cieszy podniebienia naszych gości. Także w Polsce, gdzie mamy już ponad 120 lokali i cały czas otwieramy nowe. Od lat jesteśmy liderem na krajowym rynku kawiarni. Nasze kawiarnie to nie tylko znany i lubiany przez Polaków brand, ale też stale aktualizowane, pyszne menu oraz program lojalnościowy Costa Coffee Club, który sprawia, że klienci wracają do Costa Coffee jeszcze chętniej. Wspieramy naszych agentów w rozwijaniu zarówno własnego biznesu, jak i pasji do kawy, o której wiemy wszystko!