• Wszystkie ofertyLegnicaInżynieriaInneSpecjalista ds. Lean Manufacturing
    Specjalista ds. Lean Manufacturing
    Inżynieria
    Creative Ideas Sp. z o.o.

    Legnica
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Lean

    produkcja

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Naszym klientem jest firma z braży automotive.

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie/ moderowanie projektów Problem Solving;
    • Promocja i realizacja kultury ciągłego doskonalenia;
    • Opieka nad Kaskadą Shop Floor Management – w tym dokumentacja, coaching i nadzór nad realizacją;
    • Prowadzenie sesji szkoleniowych i warsztatów lean dla pracowników na wszystkich poziomach;;
    • Ścisła współpraca z zespołami wielofunkcyjnymi w celu definiowania możliwości poprawy;
    • Prowadzenie dokumentacji standardów pracy związanej z CI/PS/SFM;
    • Przygotowywanie i przedstawianie raportów w języku angielskim

    Wymagania:

    • Min 3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze lean manufacturing
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
    • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów oraz organizacja i priorytetyzacja zadań;
    • Biegłą znajomość języka angielskiego;
    • Biegła znajomość narzędzi Microsoft Office;
    • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole;
    • Prawo jazdy kat B.

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie 8 500 - 11 250 brutto PLN na umowę o pracę
    • Dofinansowanie posiłków
    • Dofinansowanie do urlopów
    • Karty podarunkowe
    • Bony świąteczne
    • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym z możliwością włączenia rodziny
    • Dofinansowanie zajęć sportowych
    • Specjalistyczne szkolenia